Zespół Instytutu Urody Prestiż

Ewelina Sztajerowska
Ewelina SztajerowskaWłaściciel

Założycielka Instytutu Urody Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r. postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej oraz w makijażu permanentnym brwi metodą microblading.

 

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja.

Angelika Smektała
Angelika SmektałaManager

Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takie jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking. Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy.

To człowiek, który nie ma „wolnych przebiegów”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach.
Angelika to także Manager Instytutu. Na co dzień wraz z Eweliną staje na głowie, aby czas, który spędzacie z nami, był przyjemny. A po pracy? My wiemy, że najchętniej stawia na sport i spotkania z ciekawymi ludźmi!

Umów się na wizytę

Umów się do specjalisty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę

Zespół Instytutu Urody Prestiż

Karolina Hadryś
Karolina HadryśKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie….
EKSPERTKA PIELĘGNACJI TWARZY. To ona zatroszczy się o kondycję Twojej skóry. Poprowadzi program regularnej pielęgnacji, a gdy pojawi się „stan wyjątkowy”, zmierzy się z przypadkami cery problematycznej.

Karolina jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa i igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Specjalizuje się w cerach dojrzałych, naczyniowych i trądzikowych.

Gdy myślimy o Karolinie, widzimy perfekcjonistkę i estetkę w każdym calu. Zawsze na czasie! Z rumieńcami na twarzy śledzi trendy w branży beauty oraz fashion. Jest mistrzynią w wyszukiwaniu kosmetycznych perełek. No i potrafi dobrze gotować… Oj tak!!! Ta kobieta posiada wyjątkowe zdolności kulinarne. Z nią nie można zginąć!

Żaneta Malek
Żaneta MalekKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie …
W naszym Zespole nie mogło zabraknąć Żanety – MISTRZYNI PIELĘGNACJI CIAŁA! Jeśli potrzebujesz relaksującego masażu lub specjalistycznego wsparcia skóry ciała, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny!
Jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Małopolskiej Wyższej Szkoly im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada doświadczenie z zakresu fizykoterapii i masaży specjalistycznych, takich jak drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy. Żaneta wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt jest  wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire.

Dodatkowo w Instytucie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne oraz stylizacja paznokci stóp to jej specjalność. A jak wiemy, stopy niosą nas przez całe życie. Warto, aby zadbała o nie właśnie Żaneta.

Jest oazą cierpliwości. Jej pogodne usposobienie rozgoni chmury nawet w najciemniejszy dzień. Nasza Żaneta docenia czas spędzony z rodziną. To właśnie w ten sposób ładuje swoje akumulatory.  Gdy zapytaliśmy, co jest jej największą pasją, z zadowoleniem odpowiedziała —praca!

Maria Malec
Maria MalecRecepcjonistka
Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Komunikacja Wizerunkowa, specjalizacja public relations…..
Wita promiennym uśmiechem, perfekcyjnie organizuje czas pracy naszych kosmetologów i jest najlepszą baristką świata. MARYSIA, nasza ukochana recepcjonistka!!! Bez niej Instytut Urody Prestiż nie byłby tym samym Instytutem.

Marysia jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Komunikacja Wizerunkowa. Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów, szczerość i otwartość. Uwielbia poznawać nowych ludzi oraz poświęcać im uwagę. 

Jej codzienne motto brzmi: „Nie ma rzeczy niemożliwych”! Możemy śmiało powiedzieć, że potwierdza ono jej przebojowość i konsekwencję w dążeniu do celu. W wolnych chwilach wraca do ukochanej Jeleniej Góry, gdzie spędza czas z rodziną, a także na rolkach, rowerze i nartach.

Ewelina Bielinis
Ewelina BielinisKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku biotechnologia kosmetologiczna i PWSZ w Nysie…

Ewelina pracuje w Instytucie od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji cery trądzikowej, naczyniowej oraz z przebarwieniami. Uczestniczyła w licznych warsztatach poświęconych nowoczesnej chemabrazji stosowanej w resurfacingu skóry problematycznej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Zajmuje się tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy. Dodatkowo specjalizuje się w korekcie wrastających paznokci. Ewelina jest osobą energiczną, pracuje z pasją, lubi planować. W pielęgnacji stawia cele, do których dąży z pacjentami. Jest zachowawcza, poleca zabiegi i dobiera pielęgnację, będąc pewna najlepszych efektów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych szkoleniach.

Poza pracą lubi spędzać czas z najbliższą rodziną, tęskni za ogrodem, zadowalając się zielonym balkonem.

Dominika Bańkowska
Dominika BańkowskaSpecjalista laseroterapii
Specjalista laseroterapii. Absolwentka WSF na kierunku fizjoterapii. Ukończyła liczne szkolenia z technik laserowych m.in. Techniki laserowe…

Specjalista laseroterapii. Absolwentka WSF na kierunku fizjoterapii. Ukończyła liczne szkolenia z technik laserowych m.in. techniki laserowe w dermatologii estetycznej oraz zamykanie naczyń, usuwanie włókniaków laserem diodowym Varilite.

W wolnym czasie uprawia jogging, uwielbia podróże. Fascynuje ją odkrywanie  tajemnic zamków i pałaców Dolnego Śląska, pogłębianie wiedzy na temat historii rodzinnego miasta Świdnicy oraz kolekcjonowanie puzderek.

Sylwia Szablowska
Sylwia SzablowskaStylistka
Absolwentka szkoły kosmetycznej o specjalizacji makijaż permanentny. Dyplomowana linergistka Long–Time-Liner. Stylistka rzęs metodą 1:1…

Jest osobą bardzo spokojną i cierpliwą, dlatego też specjalizuje się w zabiegach wymagających ogromnej precyzji.

Wielbicielka muzyki, w wolnych chwilach chętnie udaje się na przejażdżki rowerowe z rodziną.

Magdalena Putra Szczepaniak
Magdalena Putra SzczepaniakDermatolog
Lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu i Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego…

Specjalizuje się w medycynie estetycznej. Regularnie uczestniczy w kursach doskonalących, konferencjach krajowych i międzynarodowych, aby zapewnić Państwu leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii ogólnej i estetycznej.

Anna Pawlik
Anna PawlikWizażystka
Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan jak również Make-up…

Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan, jak również Make-up Maniak Show — warsztaty z Ewą Gil (makijażystką gwiazd). Na co dzień pracuje jako wizażystka przy nagrywaniu spotów reklamowych.