PROPONOWANE ZABIEGI

PH Formuła A.G.E. to zabieg głębokiej chemabrazji, prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej. Produkty do resurfacingu pH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

PH Formuła M.E.L.A. to opracowany dermatologiczny resurfacing skóry, który z powodzeniem leczy defekty skóry takie jak przebarwienia o różnej etiologii. Składniki aktywne zawarte w preparatach M.E.L.A. to kwas migdałowy, kwas salicylowy, kwas fitynowy, azeloglicyna, kwas laktobionowy, PH-DVC ™.

Opracowany dermatologiczny resurfacing skóry PH Formuła z powodzeniem leczy defekty skóry, takie jak wrażliwość skóry, rumień, cera naczyniowa. Produkty do resurfacingu PH Formuła opierają się na specjalnie dobranej do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Opracowany dermatologiczny resurfacing skóry PH Formuła z powodzeniem leczy defekty skóry, takie jak: trądzik pospolity, rozszerzone pory, łojotok, przebarwienia pozapalne. Produkty do resurfacingu PH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Zabieg przeznaczony do skór naczyniowych, skłonnych do powstawania przebarwień, potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Połączenie aktywnej witaminy C, kwasu L-askorbinowego oraz kwasu ferulowego, silnie napina skórę, wyrównuje jej koloryt, usuwa przebarwienia, a także silnie nawilża i wygładza.

Bestseller wśród zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt. Jest to zabieg głębokiej chemabrazji. Przez złuszczenie naskórka prowadzi do głębokiej regeneracji skóry, zmniejszenia blizn, zmarszczek, przebarwień. Obkurcza pory oraz wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka, które wyklucza z życia społecznego.

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji. Zabieg jest szczególnie polecany jako terapia na zmarszczki oraz jako profilaktyka. Prowadzi do kontrolowanego złuszczenia pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza objawy fotostarzenia. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.Zarezerwuj termin