PROPONOWANE ZABIEGI

PH Formuła M.E.L.A. to opracowany dermatologiczny resurfacing skóry, który z powodzeniem leczy defekty skóry takie jak przebarwienia o różnej etiologii. Składniki aktywne zawarte w preparatach M.E.L.A. to kwas migdałowy, kwas salicylowy, kwas fitynowy, azeloglicyna, kwas laktobionowy, PH-DVC ™.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę określonych substancji przy pomocy pistoletu do mezoterapii lub manualnie za pomocą klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Odpowiednio dobrany do potrzeb skóry koktajl pozwoli uporać się z uciążliwymi przebarwieniami.

Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu przy pomocy urządzenia, które w bezbolesny, bezpieczny i niezwykle spektakularny sposób dostarcza skórze cennych substancji aktywnych zawartych w koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen.

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge odmładza, redukuje zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, spłyca rozszerzone pory i usuwa przebarwienia. Skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na ścieraniu warstw naskórka. Skóra po zabiegu jest widocznie gładsza, rozświetlona i odzyskuje utracony koloryt. Dzięki mikrodermabrazji możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów w bardzo krótkim czasie.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę