sposoby na wypadanie włosów !

W naszym instytucie posiadamy dużą ofertę zabiegów na wypadanie włosów. Wszystkie te zabiegi można ze sobą łączyć. Poniższe zabiegi opisane są po to by przybliżyć wam ich działanie.

DARDONVAL

-to urządzenie, które dzięki tak zwanym prądom D,Arsonvala uwalnia na powierzchni skóry ozon. Eliminuje on szkodliwe bakterie, nie wpływając niekorzystnie na stan naczyń krwionośnych, poprawia też ukrwienie. Oczyszczanie skóry za jego pomocą może być dobrym początkiem zabiegu.

PEELING ULTRADZWIEKOWY
-czyli kawitacja to zabieg wykorzystujący wibracje ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości. Wspomaga usuwanie osadu ze skóry głowy, dzięki czemu wzrasta metabolizm komórek, wzmaga się krążenie krwi, aktywują się enzymy komórkowe. Zabieg ten można stosować nawet przy delikatnej, cienkiej wrażliwej skórze głowy. Wykonując oczyszczanie z użyciem ultradźwięków, docieramy głąbiej w skórę, co powoduje jej regeneracje od warstwy właściwej do naskórka. Wspomagamy regulacje pracy gruczołów łojowych i potowych oraz produkcje kolagenu i elastyny.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
-to podnasórkowe wprowadzanie substancji aktywnych poprzez mechaniczne uszkodzenie skóry. Powstające otwory w naskórku, czyli mikrorany, uruchamiają procesy uwalniania czynników wzrostu. Aktywują się fibroblasty, które biorą udział w naturalnych procesach regeneracyjnych. W rezultacie mezoterapia hamuje wypadanie włosów, pobudza ich odrost i wzmacnia je na całej długości. Nie znieczulamy skóry głowy przed zabiegiem, ponieważ znieczulenie receptorów tkanki podskórnej istotnie zmniejsza skuteczność takiego zabiegu. Rumień i obrzęk to prawidłowa odpowiedz na mezoterapie.

KARBOKSYTERAPIA
-to zabiegi dwutlenkiem węgla CO2 czyli „cudownym gazem”. Metoda ta została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej w leczenie łysienia, łupieżu, łuszczycy. Jest zabiegiem bezpiecznym, szybkim odpowiednim w wielu sytuacjach, kiedy pacjenci mają przeciwwskazanie do wszelkich inwazyjnych terapii.

BIOINFUZJA TLENOWA
-Dzięki zastosowaniu specjalnych technik ruchu głowicą Oxy’Injection czysty tlen pobiera ze specjalnego grawitacyjnego zbiornika odpowiednią porcję serum i rozprowadza sprężonym ciśnieniem składniki aktywne na miliony drobnych cząsteczek.
Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne ‘sita molekularne’ transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warst eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórki charakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny.

Wszystkie te zabiegi wykonujemy w serii od 3 do 20 zabiegów. Pamiętaj! Za efekt zabiegów odpowiada również systematyczność, zdrowe odżywianie i brak używek.