Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.

Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry.

Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Jakie jest jego główne działanie?

-Świeże komórki kawioru stymulują syntezę kolagenu I, zapewniając wytrzymałość tkance skórnej. Kolagen I pełni rolę mechanicznej ochrony i jest odpowiedzialny za spójność tkanek.

-Ponadto stymulują syntezę kolagenu III, zwiększając elastyczność i jędrność skóry. Kolagen III jest obecny przede wszystkim w tkankach rozciągalnych.

-Dodatkowo pobudzają syntezę ibronektyny – czynnika spójności tkanki podtrzymującej skóry, która bierze udział w mechanizmach przylegania komórek i w procesach naprawczych.

Zabieg idealny do skóry:
-Suchej
-Dojrzałej
-Wrażliwej
-Zmęczonej
Zalecany przy problemach skórnych:
-Obniżone napięcie skóry
-Odwodnienie
-Nadwrażliwość
-Brak witalności

Kuracja 4 zabiegi.

Zapisz się już dziś!