Czy wiecie, że…?
Przeciętna kobieta używa każdego dnia ok. 12 różnych kosmetyków. To naraża ją na działanie 126 różnych chemikaliów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku! Niektóre z tych substancji mogą być łagodne, inne zdecydowanie takimi nie są.

Naturalne kosmetyki wegańskie EMANI powstały dzięki doświadczeniu i determinacji założycielki marki, Michelle Doan. Tworzą ekskluzywną linię produktów do makijażu, którym możemy w pełni zaufać. Jako jedyne na świecie produkty EMANI są w 100 procentach wegańskie. W ich składzie znajduje się jedynie kilka naturalnych składników pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Te naturalne kosmetyki nie zawierają:
– petrochemikaliów
– nanocząstek,
– sztucznych barwników
– parabenów
– glutenu
– wypełniaczy

Do ich produkcji używa się jedynie wegańskich, zdrowych składników, głównie pochodzenia roślinnego, które nawilżają skórę i stymulują regenerację zdrowych komórek.
Jednocześnie EMANI daje wielkie możliwości w dziedzinie makijażu! Kosmetyki te wspaniale modelują twarz, dając prawdziwie hollywoodzki efekt. Zatem mamy do czynienia z produktami bezpiecznymi, a jednocześnie odpowiadającymi na ważną potrzebę każdej kobiety, jaką jest posiadania nieskazitelnej skóry i pięknego makijażu.

Wszystkie kosmetyki EMANI są dostępne w Instytucie Prestiż. Zapraszamy do przetestowania kosmetyków w gabinecie, z indywidualną konsultacją.