Nasza skóra po zimie jest sucha, szorstka  i zaczerwieniona co uwidacznia nasze bruzdy i zmarszczki. Jak zatem zadbać o nasza skórę aby poprawić jej nawilżenie i spowodować żeby stała się jędrniejsza, gładsza i rozświetlona?

Radzi kosmetolog Karolina z Instytutu Urody Prestiż.

Do wakacji zostało jeszcze 5 miesięcy jest to sporo czasu żeby doprowadzić nasza skórę do dobrej kondycji. Do końca wiosny mamy czas aby oczyścić naszą skórę peelingami chemicznymi.  Podstawowym działaniem kwasów  jest złuszczenie, oczyszczenie i wygładzenie naskórka.

W naszym salonie posiadamy ofertę kwasów pH  formuła skierowaną do rożnych rodzajów skóry  do cery trądzikiem pospolitym, różowaty oraz cery starzejącej się i z nierówna pigmentacja. Każdy z tych kwasów posiada składniki działające na konkretny problem skóry. Oprócz tego kwasy posiadają działanie antyoksydacyjne, nawilżające i rozświetlające.

Peelingi mechaniczne takie jak mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny będę alternatywa dla pań które nie chcą  skorzystać z zabiegów z kwasów. Mikrodermabrazja czy powierzchowne złuszczanie warstwy rogowej naskórka pozwala oczyścić nasza skórę, wygładzić zmarszczki i przygotować do dalszych etapów pielęgnacji. Peeling kawitacyjny sprawdzi  się u pań, które są posiadaczkami cer delikatnych i naczyniowych. Wykorzystywane w urządzeniu działanie ultradźwięków oczyszcza a jednocześnie nie podrażnia naszej skóry.

Drugim etapem jaki trzeba uwzględnić to odżywianie skóry. Salon oferuje zabiegi mezoterapii igłowej czyli wprowadzania koktajli na bazie witamin, kwasu hialuronowego i peptydów, które silnie pobudzają nasza skórę do regeneracji .Stymulują nasze komórki do powstawania kolagenu i elastyny w skórze i nawilżają ja od środka  co powoduje wygładzanie marszczek.

Infuzja tlenowa  kolejny zabieg który poprawi wygląd naszej skóry . Czysty i sprzężony tlen podawany pod ciśnieniem dotlenia naskórek i wprowadza substancje aktywne w głąb skóry. Koktajle wykorzystywane podczas zabiegu i sprzęt marki Mondunigue pozwalają uzyskać spektakularne efekty. Smocza krew, Śluz ślimaka  to jedne z wielu preparatów jakie możemy zaoferować klientce…..

Karboksyterapia zabieg którym wprowadzamy w głąb skóry gaz. Pozwala to stworzyć nowe naczynia krwionośne i jednocześnie zwiększa krążenie krwi co przyczynia się do powstawania nowych włókien kolagenu, dotlenienia i odżywienia skóry. Istniejące w skórze włókna kolagenu obkurczają się co powoduje widoczną poprawę jędrności i elastyczności skóry. Karboksyterapia pozwala również pozbyć się cieni, podkrążeń i kurzych łapek pod oczami.

Wszystkie te zabiegi można wykonywać i łączyć ze sobą jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Powoduje to jeszcze lepsze i długotrwałe efekty na skórze. Najlepiej wykonywać zabiegi w serii minimum trzy.

Więc nie czekaj i  skorzystaj z naszej oferty aby poczuć latem na skórze komfort. Pozbyć się wszelkich defektów i przywrócić jej naturalne piękno.