ALMA BEAUTY SPADEEP to skoncentrowana fala radiowa do odmładzania skóry, modelowania i wyszczuplania ciała.

Czym jest urządzenie Alma Beauty SPADEEP?

Platforma SPADEEP wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną o częstotliwości radiowej do modelowania ciała, twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Fale SPADEEP przenikają głęboko w skórę i walczą z uporczywą tkanką tłuszczową oraz nierównościami skóry twarzy i ciała. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Wskazania do zabiegu ALMA BEAUTY SPADEEP

  • Lifting termiczny skóry i stymulacja mięśni
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie ciała
  • Wyszczuplanie
  • Konturowanie ciała
  • Cellulit

 

,,W Instytucie Urody Prestiż wiemy, że aby przygotować ciało na wiosnę i lato, należy opracować ekspercki i indywidualnie zaprojektowany program zabiegowy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie naszego portfolio zabiegów modelujących sylwetkę.

Wierzymy, że kompleksowe działanie na kilku płaszczyznach zapewnia najlepsze rezultaty terapeutyczne. Wzbogacenie zabiegów Endermologie Alliance LPG, Karboksyterapii oraz Fali uderzeniowej STORZ D-Actor o technologię urządzenia Alma Beauty SPADEEP, pozwala nam profesjonalnie, ale przede wszystkim skutecznie, opracować plany zabiegowe dla naszych klientów.”

Ewelina Sztajerowska
właścicielka Instytutu Urody Prestiż

 

Dlaczego Alma Beauty SPADEEP to przełomowe urządzenie?

Urządzenie doskonale poradzi sobie z wiotką skórą oraz tak zwaną oponką, ale to nie wszystko… Technologia Alma Beauty SPADEEP wykazuje także działanie minimalizujące widoczność zmarszczek. Poprawia owal twarzy, redukuje podwójny podbródek i odmładza skórę. Jest technologią wszechstronną w swoim działaniu!

Chcesz przetestować zabieg Alma Beauty SPADEEP na własnej skórze?

Napisz do nas wiadomość na naszym fanpage’u (tutaj link), a wyślemy Ci specjalnie przygotowane zaproszenie ze zniżką 50% na testowy zabieg urządzeniem Alma Beauty Spadeep.

modelowanie sylwetki Wrocław