Szczegóły zabiegu

ALMA SPADEEP RF – najmocniejsza fala radiowa na rynku – pogromca tkanki tłuszczowej. 

Alma Beauty Spadeep to jedna z najnowocześniejszych technologii przeznaczonych do modelowania sylwetki, poprawiania jędrności skóry i bezinwazyjnego spalania tkanki tłuszczowej. W swoim działaniu wykorzystuje energię fal radiowych, czyli prądu zmiennego, który wnikając w tkanki skupia się precyzyjnie na problemie, który chcemy zredukować. Celem zabiegu w zależności od wskazań i oczekiwań jest: zagęszczenie skóry, wyrównanie struktury skóry, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Nie ma na rynku kosmetologicznym technologii, która wykazuje mocniejsze działanie ujędrniające niż Alma Spadeep. Zabieg jest bezbolesny i niezwykle przyjemny.

Na czym polega zabieg? 

Zabieg rozpoczyna się od aplikacji na skórę przewodnika fal radiowych jakim jest gliceryna. W trakcie zabiegu dochodzi do rozgrzania tkanki do około 40-42 stopni. W ciągu trwania całego zabiegu kontrolujemy temperaturę tkanki, aby nie doprowadzić do nadmiernego przegrzania. Podczas zabiegu emitowana jest energia fali radiowej, która penetruje tkanki na jedną z czterech głębokości, w zależności od celu zabiegu. Kosmetolog może pracować na dwóch poziomach penetracji tkanki tłuszczowej (głębszej i bardziej powierzchownej) oraz na dwóch poziomach penetracji skóry właściwej (głębszej i bardziej powierzchownej). Dzięki temu podczas zabiegu zapewniona jest stała kontrola przenikania fal radiowych w głąb skóry. Możliwa jest zmiana poziomów pracy dla spektakularnych efektów. Zabieg jest bardzo przyjemny w odczuciach.

Wskazania do zabiegu Alma Spadeep RF na ciało: 

 • każdy rodzaj cellulitu 
 • wiotkość skóry i brak gęstości 
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • ciąża i karmienie piersią 
 • nowotwory oraz przebyte nowotwory do 5 lat po wyleczeniu 
 • choroby skóry i stwierdzone dermatozy 
 • aktywna choroba naczyniowa 
 • zapalenie żył i zaburzenia krzepnięcia krwi 
 • wszczepiony stymulator serca lub automatyczny defibrylator/kardiowerter 
 • choroba lub zaburzenie metaboliczne obecnie lub w wywiadzie 
 • duże, protetyczne implanty metalowe stomatologiczne 
 • choroby wieloukładowe (m. in. cukrzyca, nadciśnienie, choroba tętnic wieńcowych, niewydolność nerek) 
 • metalowa wkładka antykoncepcyjna 

Należy poinformować kosmetologa o przyjmowaniu wszystkich leków na stałe oraz niedawno przebytych zabiegach chirurgicznych i każdej innej sytuacji, która potencjalnie może mieć wpływ na przebieg zabiegu. 

Zabieg Fali Radiowej Alma Spadeep nie wymaga szczególnego, wcześniejszego przygotowania. Około 3 dni przed zabiegiem należy wypijać co najmniej 7 szklanek wody dziennie w celu nawodnienia komórek organizmu. 

Po zabiegu może towarzyszyć uczucie zmęczenia, dlatego dla zapewnienia komfortu należy odpocząć 10 minut, by dać czas organizmowi na regenerację. Bezpośrednio po zabiegu zalecamy wypić szklankę wody. Przez trzy dni po zabiegu należy pić codziennie przynajmniej 8-10 szklanek wody. Zalecane jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, pocenia się, gorących kąpieli i wizyt w saunie przez 3 dni po zabiegu. Zalecane jest także unikanie spożywania alkoholu przez 5 dni po zabiegu, ponieważ alkohol może odprowadzać wodę z organizmu i skóry i doprowadzić do odwodnienia.