Lakier hybrydowy to najnowsze osiągnięcie technologii w stylizacji paznokci. GelColor OPI to system delikatnego żelu kolorowego, który przepuszcza powietrze, pozwalając płytce oddychać. Jest to produkt elastyczny i cienki jak lakier. Nie wiąże się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Doskonale sprawdza się do utwardzania naturalnej płytki paznokcia nawet do 2 tygodni. Manicure hybrydowy jest alternatywą dla metod żelowych, dając tym samym bardzo naturalny wygląd oraz trwałość.
OPI to znana na całym świecie amerykańska marka od pielęgnacji paznokci. Jako pierwsza firma wprowadziła zaskakujące nazwy kolorów, które zostają w pamięci. Najbardziej znane nazwy to: russia navy, strawberry margarita, pink flamenco, big apple red, i’m really not a waitress, i eat mainely lobster oraz wiele innych, które zawsze wywołują uśmiech naszych klientek. Za humorystycznymi nazwami kryje się bogactwo kolorów. Co najmniej raz w sezonie pojawiają się nowe kolekcje odcieni, które kierowane są najnowszymi trendami w modzie. OPI komponuje zachwycające odcienie, które  na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, ale to właśnie szeroka paleta kolorów pozwala cieszyć się najlepszym wyborem. OPI jest dla wszystkich kobiet, dla których kolor ma w życiu ogromne znaczenie.

 

GelColor OPI to nowa generacja żelu powstała w laboratorium OPI, jej główne zalety to: brylantowy połysk, błyskawiczne utrwalanie pod lampą LED – tylko 30 sekund, bezpieczeństwo dla płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu. Ten rodzaj manicure przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.