Nowość w Instytucie Prestiż – nieoceniony laser frakcyjny Emerge!

Jeśli borykasz się z takimi problemami jak zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory lub rozstępy, to laser Emerge jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Emerge?

Emerge to laser frakcyjny, wyprodukowany przez amerykańską firmę Palomar. Laser został stworzony do usuwania niedoskonałości skóry.

Dlaczego warto wybrać laser Emerge?

Emerge skierowany jest do osób, których problemem są zmarszczki, kurze łapki wokół oczu, przebarwienia czy blizny.
Mikrowiązki światła pochodzące z lasera uszkadzają wybrane obszary naskórka, a co za tym idzie stare komórki skóry zastępowane są nowymi – zdrowszymi i młodszymi.

Jak wygląda zabieg resurfacingu przy użyciu lasera Emerge?

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry przykłada się do niej głowicę, po uruchomieniu lasera mikrowiązki światła wprowadzane są w skórę na poziomie powyżej 1,5mm. Im głębsze kolumny tym większa ilość nowej tkanki. Stara tkanka zastępowana jest nową – zregenerowaną. Niektórzy pacjenci odczuwają minimalny dyskomfort podczas zabiegu oraz po jego wykonaniu. Większość zabiegów nie zajmuje więcej niż godzinę. W zależności od tego w jakiej kondycji jest skóra, wystarczy jedna sesja lub dla lepszych i bardziej satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonanie od 3 do 6 zabiegów.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Takie zaczerwienienie może utrzymać się na skórze do kilku godzin. Na skórze widoczne będą również strupki, które po kilku tygodniach ulegną złuszczeniu.

Zapisz się już dziś! Więcej informacji o laserze znajdziesz tutaj

Poniżej przedstawiamy zdjęcia po serii zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego Emerge: