Szczegóły zabiegu

NATURALNY SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY OD WEWNĄTRZ !

Skuteczne, bezpieczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować młodość w sposób naturalny i przez długi czas. Jedyna technika przeciwstarzeniowa, która w sposób naturalny wywołuje syntezę substancji pozwalających utrzymać młody i zdrowy wygląd skóry:

Kwas hialuronowy dla objętości i nawilżenia skóry

Kolagen dla siły i jędrności

Elastyna dla sprężystości.

Nowa głowica zabiegowa ERGOLIFT z funkcją ssania sekwencyjnego oraz możliwością regulacji tempa pulsacji klapek umożliwia ponad 1 000 różnych rodzajów stymulacji. Oddziałuje między innymi na układ mikrokrążenia i układ limfatyczny, wspomaga ujędrnianie skóry, redukcję zmarszczek, pogrubienie skóry, niwelację drugiego podbródka, drenaż i natlenienie skóry oraz uwalnianie tłuszczu, zwiększając tym samym stymulację tkanki o 270%. Endermolift oddziałuje głęboko na skórę właściwą przynosząc rezultaty widoczne na jej powierzchni:

 • Powstrzymuje rozpad kolagenu i dwukrotnie zwiększa eliminację już podzielonych włókien, co gwarantuje wzrost jędrności skóry o 23% oraz wygładzenie zmarszczek o 21%.
 • Stymuluje naturalną syntezę włókien elastyny o 46%, zwiększając sprężystość skóry.
 • Zwiększa syntezę naturalnego kwasu hialuronowego o 80%, poprawiając nawilżenie i sprężystość skóry.

Twarz nabiera blasku, a skóra staje się dwa razy bardziej promienna!

Jak to działa?

Dzięki mikro-impulsom, głowice Lift (opatentowane przez LPG) wytwarzają falę, która łagodnie stymuluje skórę. W zależności od częstotliwości impulsów głowicy (4,8 lub 16 impulsów na sekundę) i wybranej intensywności działania, głowice Lift generują różne natężenie stymulacji, stosownie do rodzaju zabiegu.

Nowy Endermolift oferuje ponad 40 szybkich i skutecznych zabiegów (trwających od 10 do 30 minut) przeznaczonych dla wszystkich kobiet i mężczyzn w wieku od 25 lat wzwyż.

Oferta specjalna na zabiegi ENDERMOLIFT ALLIANCE LPG  dla klientów Instytutu Urody Prestiż

 

Pakiet 5 zabiegów spersonalizowanych na twarz (30 min): 750 zł (150 zł za zabieg)

Pakiet 10 zabiegów spersonalizowanych na twarz (30 min) 1300 zł (130 zł za zabieg)

Regularna cena zabiegu spersonalizowanego na twarz 30 min – 160 zł

 

 

 

 

 

 • nowotwory, ostry stan chorobowy
 • łuszczyca i inne choroby skóry twarzy
 • osoby z niewydolnością wątroby – ze względu na to, że komórki tłuszczowe są do niej uwalniane i mogłaby sobie ona nie poradzić z syntezą rozbitej tkanki tłuszczowej
 • skaleczenia naskórka w miejscu wykonywania zabiegu
 • piercing- w miejscu wykonywania zabiegu
 • trądzik różowaty
 • naczyniaki
 • liczne tłuszczaki
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.
W trakcie trwania terapii zalecane jest spożywanie co najmniej 2 litrów wody dziennie i zbalansowanej diety. Przestrzeganie tych zasad pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów w szybszym czasie. Zabiegi same w sobie przynoszą zamierzone rezultaty, natomiast dla spotęgowania efektów można je łączyć z innymi zabiegami.