PROPONOWANE ZABIEGI

Henna to pozornie bardzo prosty zabieg, jednak nie w każdym wykonaniu. W naszym Instytucie podchodzimy do tego zabiegu z bardzo dużym zaangażowaniem, bo wiemy jak ogromny wpływ ma na wygląd twarzy kobiety. Dlatego możesz spokojnie nam zaufać. Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową, jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.

Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy. Stylizacja brwi sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste.

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. W przypadku rzadkich brwi oraz ubytków w nich lepiej od henny sprawdzi się zastosowanie specjalnych cieni półpermanentnych. Cienie te nie osypują się i nie rozmazują. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste, a kolor będzie utrzymywał się cały dzień.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę