SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zapewnia piękny wygląd rzęs bez konieczności ich malowania.
Dzięki temu zabiegowi możesz uzyskać naturalny wygląd, a Twoje oczy zyskają na
wyrazistości, zostaną optycznie powiększone, będziesz zniewalać swoim spojrzeniem.

Pracujemy na produktach Secret Lashes, które gwarantują najwyższą jakość usług. Rzęsy Secret Lashes są wykonane z jedwabiu z domieszką syntetyczną, co zapewnia trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Posiadają różne długości, grubości oraz profile, które są indywidualnie dobierane do każdej Klientki. Są one odporne na łzy, pot, wodę oraz ciepło, dlatego możesz z nimi pływać, ćwiczyć czy opalać się.
Aplikacja jest w pełni bezpieczna również w przypadku alergików – używamy specjalnego kleju dla bardzo wrażliwych oczu.

Nie zwlekaj! Już dziś możesz zmienić swój wygląd i zachwycić spojrzeniem niejedną osobę.

  • choroby alergiczne oczu
  • alergie na któryś ze składników kleju czy na tworzywo z jakiego wykonana jest rzęsa
  • całkowity brak rzęs
  • trichotillomania
  • zespół suchego oka
  • łysienie
  • chemioterapia
  • UWAGA: szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je tylko podczas zabiegu zdjąć.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Jeśli nigdy nie miałaś doklejanych rzęs, warto wykonać próbę uczuleniową przed zabiegiem.

Aby cieszyć się rzęsami przez długi czas, nie należy malować ich tuszem, nadmiernie moczyć, dotykać, czy wyrywać. Co ważne, należy również unikać tłustych substancji w okolicy oka (mleczka do demakijażu itd – zalecamy płyn micelarny), a do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).

Pamiętajmy o tym, że rzęsy – tak jak każdy włos na naszym ciele – wypadają, a cykl pojedynczej rzęsy to ok. 90 dni. Tak więc nie martwcie się, jeżeli zobaczycie jakąś rzęsę doklejoną wraz ze swoją naturalną np. na poduszce – jest to prawidłowe zjawisko, a w miejsce tej, która wypadła już rośnie nam nowa.