PROPONOWANE ZABIEGI

Idealna panna młoda zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach oraz filmie.

Trwałość i wodoodporność makijażu gwarantują profesjonalne kosmetyki stworzone specjalnie do pracy w ekstremalnych warunkach: na planach filmowych, w telewizji i teatrze. Podkład nakładany metodą airbrush zapewnia idealne krycie przebarwień, blizn po trądziku, naczynek czy nawet tatuaży. Kolorystyka cieni, róży i szminek wydobywa świeżość i promienność cery oraz podkreśla tęczówkę oka. Dopełnieniem perfekcyjnego wyglądu pary młodej będzie również dyskretny makijaż męski.

Istnieje możliwość dojazdu do klienta.

Pozwala dopracować szczegóły ślubnej stylizacji i zadecydować o kolorach, które najlepiej zharmonizują się zarówno z typem urody, jak i ze strojem.

Dla alergików i osób o bardzo wrażliwej cerze lub po zabiegach medycyny estetycznej proponujemy makijaż mineralny minimalizujący ryzyko wystąpienia podrażnień.

Obecna w świecie filmu i fotografii technologia zapisu obrazu Full HD wymaga od makijażu doskonałego krycia i wygładzenia skóry przy niemal całkowitej niewidoczności kosmetyku, nawet w dużym zbliżeniu.

Podkłady amerykańskiej marki Dinair nakładane techniką airbrush minimalizują niedoskonałości skóry jednocześnie pozostawiając jej naturalny wygląd. Bazy do HD zwiększają uwodnienie skóry, liftingują i wizualnie spłycają zmarszczki. Makijaż przez wiele godzin pozostaje na swoim miejscu i nie gromadzi się w załamaniach skóry. Świetnie współpracuje z oświetleniem filmowym i fotograficznym.

Wzmacnia plastykę twarzy, eksponuje kształty oczu i ust jednocześnie ukrywając niedoskonałości.

Lekki i najlepiej prezentujący się w pełnym świetle dnia. Jego zadaniem jest podkreślenie walorów urody zapewniając świeży i naturalny wygląd. Wykorzystywane w nim techniki rozświetlania poszczególnych partii twarzy dyskretnie modelują ich kształt, a zharmonizowane z barwami własnymi kolory cieni pięknie eksponują tęczówkę oka.

Klasyczny czy awangardowy, zawsze dobrze współpracujący z różnymi rodzajami sztucznego światła. Bogaty i zdecydowany, lecz zawsze podporządkowany stylistyce stroju oraz fryzurze i dodatkom. Perfekcyjny wygląd na balu, studniówce, imprezie w klubie czy romantycznej kolacji.

Możliwość wzbogacenia makijażu o efekty specjalne: sztuczne rzęsy, zagęszczanie i przedłużanie rzęs kępkami, pióra, tatuaże, brokat, kryształki, farby UV (fluoroscencyjne).
Do efektów specjalnych doliczamy opłatę w wysokości 30–50 zł.

Dyskretny i oszczędny w zdobieniach makijaż jest najlepszym dopełnieniem stylizacji biznesowej.

Skupienie uwagi odbiorców na twarzy wymaga staranności i rozwagi w doborze jego kolorystyki, która powinna harmonizować z typem urody i jednocześnie podkreślać zajmowane stanowisko.

Świadomość profesjonalnego wyglądu dodaje pewności siebie, a trwałość preparatów minimalizuje konieczność poprawek w trakcie spotkań biznesowych czy podczas wystąpień publicznych.

W odpowiedzi na potrzeby skóry dojrzałej, makijaż odmładzający wykorzystuje charakteryzatorskie techniki wizualnego niwelowania oznak upływu czasu.

Koncentruje się na kamuflowaniu niedoskonałości i przywróceniu skórze młodzieńczego blasku. Starannie dobrane kolory na nowo wydobędą piękno poszczególnych elementów twarzy: brwi, oczu i ust.

Wywiad dla telewizji, sesja zdjęciowa, ważne spotkanie biznesowe czy ślub, to sytuacje, w których mężczyzna potrzebuje dyskretnie ukryć niedoskonałości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Lekka i cienka warstwa podkładu nałożonego techniką airbrush nadaje skórze jednolity wygląd i utrzymuje się na niej do 24 godzin. Makijaż nie wymaga pudrowania, więc twarz zachowuje swój naturalny blask, a warstwa podkładu jest prawie niewidoczna dla odbiorców.

Makijaż jest całkowicie wodoodporny, nie pobrudzi więc kołnierzyka koszuli ani garnituru.

Propozycja dla wszystkich osób chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie makijażu. Czas spędzony na praktycznej nauce „krok po kroku” wybranego przez Ciebie makijażu sprawi, że dowiesz się jak eksponować atuty i skutecznie ukrywać niedoskonałości Twojej urody. Dawka praktycznej wiedzy na temat zastosowania kolorów w cieniowaniu oczu, doborze róży i szminek.

Określenie kształtu twarzy ułatwi naukę modelowania światłocieniem i pomoże w nadaniu odpowiedniego wyglądu brwiom i ustom. Poznanie temperatury barw własnych przyda się przy wyborze podkładów, pudrów i korektorów. Na koniec sprawdzimy, które produkty z Twojej kosmetyczki faktycznie są dla Ciebie odpowiednie.

Ustalenie palety kolorów najlepiej harmonizujących z Twoimi barwami własnymi jest kluczem do sukcesu w tworzeniu stylizacji oraz w wyborze dodatków. Analiza kolorystyczna to praktyczny przewodnik po kolorach i sposobach zestawiania ubrań w jedną, spójną całość.

Z pomocą zestawu stu chust garderobianych sama zobaczysz, w których odcieniach Twój typ urody najbardziej zyskuje. Stworzymy zupełnie nową paletę „Twoich kolorów”, w których zawsze będziesz wyglądać świetnie. W nowy, intrygujący sposób zestawisz swoje dotychczasowe ubrania, kolorem skorygujesz niedoskonałości sylwetki i unikniesz nietrafionych zakupów w sklepie.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę