Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami! Jeśli nie zaczełaś jeszcze ćwiczyć – nie panikuj. Są sposoby, dzięki którym zdążysz jeszcze pozbyć się zbędnych kilogramów i pięknie wymodelować sylwetkę zanim założysz strój kąpielowy.
Poznaj 3 najlepsze zabiegi w instytucie Prestiż.

Masaż wyszczuplający bańską chińską plasuje się w czołówce 10 najskuteczniejszych zabiegów redukujących cellulit przy jednoczesnym zahamowaniu procesu jego powstawania.
Zalety:
uelastycznia i wygładza skórę,
rozbija tkankę tłuszczową,
zwiększa ukrwienie tkanek,
ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabieg,
wyraźna poprawa jakości skóry,
znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit
zmniejszony obwód części ciała, poddanych masażowi.

Jak wygląda masaż bańką chińską?
Zabieg bańską chińską polega na wykonywaniu ruchów ciągłych, wykonywanych wzdłuż danej partii ciała, mających na celu rozbić tkankę tłuszczową. Odpowiedni zacisk bańki chińskiej na ciele oraz ruchy wykonywane z odpowiednią intensywnością na ciele stanowią o skuteczności zabiegu i jego efektach.

Czy to boli?
Ból zależny jest od siły przyssania, częstotliwości i szybkości wykonywania ruchów a także od indywidualnego progu bólu. Intensywność zabiegu dopasowuje się do grubości skóry pacjenta oraz jego wrażliwości. Im dłużej trwa kuracja tym masaż mniej boli. Najbardziej wrażliwymi miejscami zazwyczaj są nogi, szczególnie wewnętrzna i zewnętrzna część ud.Tam niestety zawsze boli, ale warto poświęcić się dla efektów, które zadowalają największych niedowiarków.

Mezoterapia igłowa na cellulit i rozstępy – efekty
-reguluje procesy metaboliczne komórek skórnych
-przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych
-aktywizuje organizm do produkcji elastyny oraz kolagenu
-zapewnia regenerację skóry
-przyspiesza mikrokrążenie
-dostarcza komórkom cenne składniki odżywcze

Mezoterapia igłowa na cellulit – na czym polega zabieg?
Tak jak każdy zabieg mezoterapii metoda leczenia polega na bezpośredniej iniekcji odpowiedniej dawki preparatu leczniczego w miejsce objęte cellulitem.
Aplikacja wykonywana jest za pomocą nowoczesnego pistoletu do mezoterapii lub strzykawki z igłą, co pozwala oddziaływać substancjom leczniczym w głębokich warstwach skóry, a tym samym oddziaływać na przyczynę problemu.

Czy zabieg jest bolesny?
Nie, ponieważ igła jest bardzo cienka, a zabieg może odbywać się w miejscowym znieczuleniu, które skutecznie eliminuje dyskomfort.

Na czym polega karboksyterapia?
Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla (CO2). Podawany w ten sposób gaz, rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerzając naczynka, zwiększając natlenienie tkanek i przywracając prawidłowy metabolizm komórkom. Zabieg ma dodatkowo działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Dzięki niemu poprawia się napięcie i elastyczność skóry nie tylko ud i pośladków, ale też np. ramion czy brzuchów poporodowych. Skóra staje się wyraźnie odżywiona, zregenerowana i „wyprasowana”. Zanika efekt „pomarańczowej skórki”

Nie czekaj zapisz się już dzisiaj!