Zespół Instytutu Urody Prestiż

Ewelina Sztajerowska
Ewelina SztajerowskaWłaściciel

Założycielka Instytutu Urody Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r. postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej oraz w makijażu permanentnym brwi metodą microblading.

 

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja.

Umów się na wizytę

Umów się do specjalisty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę

Zespół Instytutu Urody Prestiż

Angelika Smektała
Angelika SmektałaKosmetolog
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire.
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takie jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking. Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy.

To człowiek, który nie ma „wolnych przebiegów”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach.
Angelika to także Manager Instytutu. Na co dzień wraz z Eweliną staje na głowie, aby czas, który spędzacie z nami, był przyjemny. A po pracy? My wiemy, że najchętniej stawia na sport i spotkania z ciekawymi ludźmi!

Karolina Hadryś
Karolina HadryśKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie…
EKSPERTKA PIELĘGNACJI TWARZY. To ona zatroszczy się o kondycję Twojej skóry. Poprowadzi program regularnej pielęgnacji, a gdy pojawi się „stan wyjątkowy”, zmierzy się z przypadkami cery problematycznej.

Karolina jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa i igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Specjalizuje się w cerach dojrzałych, naczyniowych i trądzikowych.

Gdy myślimy o Karolinie, widzimy perfekcjonistkę i estetkę w każdym calu. Zawsze na czasie! Z rumieńcami na twarzy śledzi trendy w branży beauty oraz fashion. Jest mistrzynią w wyszukiwaniu kosmetycznych perełek. No i potrafi dobrze gotować… Oj tak!!! Ta kobieta posiada wyjątkowe zdolności kulinarne. Z nią nie można zginąć!

Żaneta Malek
Żaneta MalekKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie…
W naszym Zespole nie mogło zabraknąć Żanety – MISTRZYNI PIELĘGNACJI CIAŁA! Jeśli potrzebujesz relaksującego masażu lub specjalistycznego wsparcia skóry ciała, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny!
Jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Małopolskiej Wyższej Szkoly im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada doświadczenie z zakresu fizykoterapii i masaży specjalistycznych, takich jak drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy. Żaneta wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt jest  wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire.

Dodatkowo w Instytucie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne oraz stylizacja paznokci stóp to jej specjalność. A jak wiemy, stopy niosą nas przez całe życie. Warto, aby zadbała o nie właśnie Żaneta.

Jest oazą cierpliwości. Jej pogodne usposobienie rozgoni chmury nawet w najciemniejszy dzień. Nasza Żaneta docenia czas spędzony z rodziną. To właśnie w ten sposób ładuje swoje akumulatory.  Gdy zapytaliśmy, co jest jej największą pasją, z zadowoleniem odpowiedziała —praca!

Aleksandra Badel
Aleksandra BadelKosmetolog
Ola, magister kosmetolog i magister zarządzania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Fizjoterapii…

oraz wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego.Profesjonalistka w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych i specjalistycznych twarzy. Jej główny obszar zainteresowań to eksfoliacja oraz resurfacing skóry. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire, Dermaquest oraz pH Formuła.
Zawód kosmetologa to jej pasja, dlatego wykonuje swoją pracę z uśmiechem na twarzy, pełnym zaangażowaniem i przede wszystkim indywidualnym podejściem do Klienta. Największą satysfakcję czerpie z Państwa zadowolenia, a jej główny priorytet to uzyskanie zamierzonych efektów poprzez dostosowanie kompleksowej kuracji kosmetologicznej. Precyzję i jakość świadczonych usług zawsze stawia na pierwszym miejscu!
Ciągła chęć pogłębiania wiedzy sprawia, że Ola nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.
Jeśli nie robi czegoś związanego z zawodem, to na pewno spędza czas aktywnie lub spotyka się z najbliższymi, a kiedy ma więcej wolnego czasu od razu planuje podróże, te małe i te duże ☺

Sylwia Marku
Sylwia MarkuPodolog – stylistka paznokci
Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej z dyplomem licencjata na kierunku kosmetologia. Ukończyła Podyplomową Szkołę Podologiczną Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś we Wrocławiu.

Jej zamiłowaniem i pasją jest podologia, którą zajmuje się już od wielu lat. Kto poznał Sylwię, ten wie, że zna się na swoim fachu! 

Miłośniczki książek, a w szczególności kryminałów, będą miały z Sylwią wspólny temat na pogaduszki “przy paznokciach”.

Hanna Piszczek
Hanna PiszczekRecepcjonistka
Hania jest ślązaczką z krwi i kości. Pochodzi z Rybnika. W poszukiwaniu drugiego domu trafiła do Wrocławia, w którym odnalazła miłość i spokój.

Z chęcią uraczy Panie rozmową, parząc przy tym pyszną kawę. Jest wulkanem energii i osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kosmetologia jest dziedziną, którą się interesuje, a dzięki pracy w Naszym instytucie ma możliwość obcowania z nią na co dzień. Hania wyznaje zasadę “jest tylko jeden sposób nauki, poprzez działanie”.

Anna Pawlik
Anna PawlikWizażystka
Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan jak również…

Make-up. Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan, jak również Make-up Maniak Show — warsztaty z Ewą Gil (makijażystką gwiazd). Na co dzień pracuje jako wizażystka przy nagrywaniu spotów reklamowych.