Zespół Instytutu Urody Prestiż

Ewelina Sztajerowska
Ewelina SztajerowskaWłaściciel

Założycielka Instytutu Urody Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r. postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej oraz w makijażu permanentnym brwi metodą microblading.

 

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja.

Umów się na wizytę

Umów się do specjalisty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę

Zespół Instytutu Urody Prestiż

Angelika Smektała
Angelika SmektałaKosmetolog
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire.

Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takie jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking. Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy.

To człowiek, który nie ma „wolnych przebiegów”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach.
Angelika to także Manager Instytutu. Na co dzień wraz z Eweliną staje na głowie, aby czas, który spędzacie z nami, był przyjemny. A po pracy? My wiemy, że najchętniej stawia na sport i spotkania z ciekawymi ludźmi!

Karolina Hadryś
Karolina HadryśKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie…
EKSPERTKA PIELĘGNACJI TWARZY. To ona zatroszczy się o kondycję Twojej skóry. Poprowadzi program regularnej pielęgnacji, a gdy pojawi się „stan wyjątkowy”, zmierzy się z przypadkami cery problematycznej.

Karolina jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia oraz mezoterapia mikroigłowa i igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Specjalizuje się w cerach dojrzałych, naczyniowych i trądzikowych.

Gdy myślimy o Karolinie, widzimy perfekcjonistkę i estetkę w każdym calu. Zawsze na czasie! Z rumieńcami na twarzy śledzi trendy w branży beauty oraz fashion. Jest mistrzynią w wyszukiwaniu kosmetycznych perełek. No i potrafi dobrze gotować… Oj tak!!! Ta kobieta posiada wyjątkowe zdolności kulinarne. Z nią nie można zginąć!

Żaneta Malek
Żaneta MalekKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie…
W naszym Zespole nie mogło zabraknąć Żanety – MISTRZYNI PIELĘGNACJI CIAŁA! Jeśli potrzebujesz relaksującego masażu lub specjalistycznego wsparcia skóry ciała, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny!
Jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Małopolskiej Wyższej Szkoly im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada doświadczenie z zakresu fizykoterapii i masaży specjalistycznych, takich jak drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy. Żaneta wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt jest  wykwalifikowaną terapeutką zabiegów Ericson Laboratoire.

Dodatkowo w Instytucie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne oraz stylizacja paznokci stóp to jej specjalność. A jak wiemy, stopy niosą nas przez całe życie. Warto, aby zadbała o nie właśnie Żaneta.

Jest oazą cierpliwości. Jej pogodne usposobienie rozgoni chmury nawet w najciemniejszy dzień. Nasza Żaneta docenia czas spędzony z rodziną. To właśnie w ten sposób ładuje swoje akumulatory.  Gdy zapytaliśmy, co jest jej największą pasją, z zadowoleniem odpowiedziała —praca!

Aleksandra Badel
Aleksandra BadelKosmetolog
Ola, magister kosmetolog i magister zarządzania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Fizjoterapii…

oraz wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego.Profesjonalistka w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych i specjalistycznych twarzy. Jej główny obszar zainteresowań to eksfoliacja oraz resurfacing skóry. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire, Dermaquest oraz pH Formuła.
Zawód kosmetologa to jej pasja, dlatego wykonuje swoją pracę z uśmiechem na twarzy, pełnym zaangażowaniem i przede wszystkim indywidualnym podejściem do Klienta. Największą satysfakcję czerpie z Państwa zadowolenia, a jej główny priorytet to uzyskanie zamierzonych efektów poprzez dostosowanie kompleksowej kuracji kosmetologicznej. Precyzję i jakość świadczonych usług zawsze stawia na pierwszym miejscu!
Ciągła chęć pogłębiania wiedzy sprawia, że Ola nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.
Jeśli nie robi czegoś związanego z zawodem, to na pewno spędza czas aktywnie lub spotyka się z najbliższymi, a kiedy ma więcej wolnego czasu od razu planuje podróże, te małe i te duże ☺

Sylwia Marku
Sylwia MarkuPodolog – stylistka paznokci
Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej z dyplomem licencjata na kierunku kosmetologia. Ukończyła Podyplomową Szkołę Podologiczną Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś we Wrocławiu.

Jej zamiłowaniem i pasją jest podologia, którą zajmuje się już od wielu lat. Kto poznał Sylwię, ten wie, że zna się na swoim fachu! 

Miłośniczki książek, a w szczególności kryminałów, będą miały z Sylwią wspólny temat na pogaduszki “przy paznokciach”.

Hanna Piszczek
Hanna PiszczekRecepcjonistka
Hania jest ślązaczką z krwi i kości. Pochodzi z Rybnika. W poszukiwaniu drugiego domu trafiła do Wrocławia, w którym odnalazła miłość i spokój.

Z chęcią uraczy Panie rozmową, parząc przy tym pyszną kawę. Jest wulkanem energii i osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kosmetologia jest dziedziną, którą się interesuje, a dzięki pracy w Naszym instytucie ma możliwość obcowania z nią na co dzień. Hania wyznaje zasadę “jest tylko jeden sposób nauki, poprzez działanie”.

Zuzanna Lewkowicz
Zuzanna LewkowiczRecepcjonistka
Zuza jest studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jej pierwszą pasją są podróże, a drugą jazda konna…

Każdą wolną chwilę poświęca na dokształcanie się w kierunku obranych studiów oraz próbowanie nowych potraw kuchni azjatyckiej. Mimo iż obrała inną ścieżkę kariery zawsze stara się być na bieżąco z nowościami ze świata kosmetologii, aby służyć radom naszym Klientkom. Jak sama mówi, największym wyzwaniem jest logistyczne zgranie grafiku, aby każda z Pań miała szansę umówienia się w dogodnym terminie. Jak do tej pory świetnie jej to wychodzi!

Anna Pawlik
Anna PawlikWizażystka
Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan jak również…

Make-up. Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan, jak również Make-up Maniak Show — warsztaty z Ewą Gil (makijażystką gwiazd). Na co dzień pracuje jako wizażystka przy nagrywaniu spotów reklamowych.