Zespół Instytutu Urody Prestiż

Ewelina Płomińska (Sztajerowska)
Ewelina Płomińska (Sztajerowska)Właściciel

Założycielka Instytutu Urody Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r. postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej oraz w makijażu permanentnym brwi metodą microblading.

 

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja.

Umów się na wizytę

Umów się do specjalisty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę

Zespół Instytutu Urody Prestiż

Angelika
AngelikaKosmetolog
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire…
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Dermaquest. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takie jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking.  Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy.

To człowiek, który nie ma „wolnych przebiegów”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach. A po pracy? My wiemy, że najchętniej stawia na sport i spotkania z ciekawymi ludźmi! 

Iza
IzaKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog, pasjonatka zdrowego odżywiania. Ukończyła studia z kosmetologii oraz wiele specjalistycznych szkoleń uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetologicznych oraz Hi-Tech.

Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby wszystkie świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie.
Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.
Kosmetologia to jej największa pasja dlatego nie przestaje doszkalać się w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Żaneta
Żaneta Kosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie…

W naszym Zespole nie mogło zabraknąć Żanety – MISTRZYNI PIELĘGNACJI CIAŁA! Jeśli potrzebujesz relaksującego masażu lub specjalistycznego wsparcia skóry ciała, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny!
Jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Małopolskiej Wyższej Szkoly im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada doświadczenie z zakresu fizykoterapii i masaży specjalistycznych, takich jak drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy. Żaneta wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt jest  wykwalifikowaną terapeutką zabiegów marki Dermaquest oraz Selvert Thermal.

Dodatkowo w Instytucie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne oraz stylizacja paznokci stóp to jej specjalność. A jak wiemy, stopy niosą nas przez całe życie. Warto, aby zadbała o nie właśnie Żaneta.

Jest oazą cierpliwości. Jej pogodne usposobienie rozgoni chmury nawet w najciemniejszy dzień. Nasza Żaneta docenia czas spędzony z rodziną. To właśnie w ten sposób ładuje swoje akumulatory.  Gdy zapytaliśmy, co jest jej największą pasją, z zadowoleniem odpowiedziała —praca!

Martyna
MartynaStylistka paznokci
Martyna ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w pielęgnacji stóp i dłoni.

Martyna ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w pielęgnacji stóp i dłoni. Nails Art to jej największa pasja. Uwierzcie nam, na paznokciach jest wstanie stworzyć małe dzieła sztuki. Dokładność i zaangażowanie to cechy, które odznaczają Martynę. Poza pracą zgłębia wiedzę na temat jogi i technik relaksacyjnych, więc jak możecie się domyślać jest oazą spokoju, a jej cierpliwość i wewnętrzny spokój przekładają się na precyzję w wykonywaniu manicure i pedicure ! Martyna w wolnym czasie kocha aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli marzycie o idealnych stylizacjach paznokci to obiecujemy, że Martyna spełni Wasze oczekiwania!

Hania
HaniaRecepcjonistka
Hania jest ślązaczką z krwi i kości. Pochodzi z Rybnika. W poszukiwaniu drugiego domu trafiła do Wrocławia, w którym odnalazła miłość i spokój.

Z chęcią uraczy Panie rozmową, parząc przy tym pyszną kawę. Jest wulkanem energii i osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kosmetologia jest dziedziną, którą się interesuje, a dzięki pracy w Naszym instytucie ma możliwość obcowania z nią na co dzień. Hania wyznaje zasadę “jest tylko jeden sposób nauki, poprzez działanie”.

Ula
UlaKosmetolog
Ukończyła kosmetologię w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej, oraz studia magisterskie…

Ukończyła kosmetologię w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej, oraz studia magisterskie ze specjalizacją Menedżera turystyki uzdrowiskowej SPA i Wellness. Jest osobą otwartą, bardzo rodzinną, ambitną, dokładną (czasami wręcz pedantyczną), uwielbia ład i porządek. Jest też osobą wymagającą, zarówno od siebie jak i od innych. Wyznaje zasadę, że jeżeli się za coś bierze to robi to na 1000% albo nie robi tego wcale. Zawód kosmetologa wykonuje z pełnym zaangażowaniem i pasją co sprawia jej wielką przyjemność i satysfakcję a jej cechy charakteru zdecydowanie to ułatwiają. Kiedy tylko znajduje wolną chwilę, wyjeżdża z miasta, podróżuje i aktywnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia też dać sobie w kość na siłowni i prowadzi zdrowy styl życia.

Ola
OlaKosmetolog
Absolwentka Wyższej szkoły fizjoterapii we Wrocławiu. Jej pasja do zawodu miała swoje początki już od najmłodszych lat….

Absolwentka Wyższej szkoły fizjoterapii we Wrocławiu. Jej pasja do zawodu miała swoje początki już od najmłodszych lat. Dlatego śmiało przyznaje, że praca kosmetologa daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, zwłaszcza kiedy widzi zadowolenie na twarzy swoich klientów.  Bardzo ważne jest dla niej budowanie długotrwałej relacji z klientem w której ogromną rolę odgrywa zaufanie. Według niej to klucz do sukcesu zdrowej i pięknej skóry. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, terapiach trądzikowych, antystarzeniowych oraz depigmentacyjnych, wykorzystując do tego najnowsze technologie HI-TEC jak również produkty dermo kosmetyczne. Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach, wykładach oraz targach kosmetycznych. Rozwój w pracy jak i w życiu prywatnym jest dla niej bardzo ważny. Wolne chwile lubi spędzać aktywnie na rowerze, a spokoju szuka na szlakach górskich.

Anna
Anna Wizażystka
Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan jak również…

Make-up. Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan, jak również Make-up Maniak Show — warsztaty z Ewą Gil (makijażystką gwiazd). Na co dzień pracuje jako wizażystka przy nagrywaniu spotów reklamowych.