Zespół Instytutu Urody Prestiż

Ewelina Płomińska (Sztajerowska)
Ewelina Płomińska (Sztajerowska)Właściciel

Założycielka Instytutu Urody Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r. postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog z długoletnim doświadczeniem wie, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej oraz w makijażu permanentnym brwi metodą microblading.

 

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja.

Umów się na wizytę

Umów się do specjalisty

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę

Zespół Instytutu Urody Prestiż

Angelika
AngelikaKosmetolog
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Ericson Laboratoire…
Angelika jest dyplomowanym kosmetologiem i fizjoterapeutą. Wykwalifikowana terapeutka zabiegów Dermaquest. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takie jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking.  Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy.

To człowiek, który nie ma „wolnych przebiegów”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach. A po pracy? My wiemy, że najchętniej stawia na sport i spotkania z ciekawymi ludźmi! 

Iza
IzaKosmetolog
Dyplomowany kosmetolog, pasjonatka zdrowego odżywiania. Ukończyła studia z kosmetologii oraz wiele specjalistycznych szkoleń uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetologicznych oraz Hi-Tech.

Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby wszystkie świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie.
Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.
Kosmetologia to jej największa pasja dlatego nie przestaje doszkalać się w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Żaneta
Żaneta Kosmetolog
Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie…

W naszym Zespole nie mogło zabraknąć Żanety – MISTRZYNI PIELĘGNACJI CIAŁA! Jeśli potrzebujesz relaksującego masażu lub specjalistycznego wsparcia skóry ciała, to właśnie ona zadba o Ciebie jak nikt inny!
Jest dyplomowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Małopolskiej Wyższej Szkoly im. Józefa Dietla w Krakowie. Posiada doświadczenie z zakresu fizykoterapii i masaży specjalistycznych, takich jak drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy. Żaneta wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt jest  wykwalifikowaną terapeutką zabiegów marki Dermaquest oraz Selvert Thermal.

Dodatkowo w Instytucie odpowiada za pielęgnację stóp. Zabiegi podologiczne oraz stylizacja paznokci stóp to jej specjalność. A jak wiemy, stopy niosą nas przez całe życie. Warto, aby zadbała o nie właśnie Żaneta.

Jest oazą cierpliwości. Jej pogodne usposobienie rozgoni chmury nawet w najciemniejszy dzień. Nasza Żaneta docenia czas spędzony z rodziną. To właśnie w ten sposób ładuje swoje akumulatory.  Gdy zapytaliśmy, co jest jej największą pasją, z zadowoleniem odpowiedziała —praca!

Mia
Mia Kosmetolog estetyczny
Kosmetolog estetyczny z ponad 16 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i laseroterapii…

Jej konikiem jest laser frakcyjny CO2.
Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnemu ustaleniu odpowiedniego zabiegu szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu szeregu rodzaju zabiegów w zakresie medycyny estetycznej, która stała się jej największą pasją. To, co wyróżnia ją spośród innych specjalistów, to ciągłe poszukiwanie lepszych i bardziej naturalnych rozwiązań estetycznych. Mia spełnia się również w fotomodelingu.

Martyna
MartynaStylistka paznokci
Martyna ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w pielęgnacji stóp i dłoni.

Martyna ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w pielęgnacji stóp i dłoni. Nails Art to jej największa pasja. Uwierzcie nam, na paznokciach jest wstanie stworzyć małe dzieła sztuki. Dokładność i zaangażowanie to cechy, które odznaczają Martynę. Poza pracą zgłębia wiedzę na temat jogi i technik relaksacyjnych, więc jak możecie się domyślać jest oazą spokoju, a jej cierpliwość i wewnętrzny spokój przekładają się na precyzję w wykonywaniu manicure i pedicure ! Martyna w wolnym czasie kocha aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli marzycie o idealnych stylizacjach paznokci to obiecujemy, że Martyna spełni Wasze oczekiwania!

Hania
HaniaRecepcjonistka
Hania jest ślązaczką z krwi i kości. Pochodzi z Rybnika. W poszukiwaniu drugiego domu trafiła do Wrocławia, w którym odnalazła miłość i spokój.

Z chęcią uraczy Panie rozmową, parząc przy tym pyszną kawę. Jest wulkanem energii i osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kosmetologia jest dziedziną, którą się interesuje, a dzięki pracy w Naszym instytucie ma możliwość obcowania z nią na co dzień. Hania wyznaje zasadę “jest tylko jeden sposób nauki, poprzez działanie”.

Anna
Anna Wizażystka
Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan jak również…

Make-up. Absolwentka kosmetologii w WSF we Wrocławiu. Instruktor makijażu Peggy Sage. Ukończyła warsztaty makijażu z firmą Kryolan, jak również Make-up Maniak Show — warsztaty z Ewą Gil (makijażystką gwiazd). Na co dzień pracuje jako wizażystka przy nagrywaniu spotów reklamowych.