Konsultacje online
w Instytucie Urody Prestiż

Bądź z nami w kontakcie, nawet jeśli nie możesz pojawić się osobiście w naszym gabinecie

 

PAMIĘTAJ

  • Jeśli nie możesz osobiście spotkać się z nami
  • Jeśli masz kłopot z dobraniem odpowiedniej pielęgnacji domowej
  • Jeśli jesteś w trakcie serii zabiegów, a teraz nie możesz do nas dotrzeć z różnych powodów
  • Jeśli po prostu chcesz z kimś pogadać

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE

Na czym polega konsultacja online?

Podczas konsultacji online przeanalizujemy Twoją dotychczasową pielęgnację. Przeprowadzimy szczegółowy wywiad na temat Twojego stanu zdrowia, aby wyeliminować przeciwwskazania do stosowania niektórych preparatów. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz dbać o skórę samodzielnie w domu. Podzielimy się naszymi sprawdzonymi metodami kosmetycznymi oraz podpowiemy, jak się suplementować, aby Twoja skóra była w doskonałej kondycji.

 

Jak przebiega konsultacja online?

Konsultacja odbywa się przez telefon i trwa ok. 30 minut. Po umówieniu konsultacji drogą online otrzymasz od nas wiadomość, w jaki sposób przygotować się do konsultacji. Koszt konsultacji to 50 zł. Jeśli jednak po konsultacji zdecydujesz się na zakup dermokosmetyków polecanych przez naszego kosmetologa, to konsultacja będzie darmowa.

 

Umów konsultację online

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną

512 360 632

Co będzie potrzebne do konsultacji?

1. Wypełniona karta klienta, do której link otrzymasz od nas po umówieniu terminu konsultacji

2. Zdjęcie produktów, których używasz do pielęgnacji domowej: jedno zdjęcie kosmetyków, których używasz rano i jedno zdjęcie kosmetyków, których używasz wieczorem.

3. Zdjęcie twarzy lub fragmentu ciała, którego dotyczy problem. Zdjęcie musi być zrobione w świetle dziennym. W przypadku twarzy prosimy o zdjęcie na wprost oraz prawego i lewego profilu. Jeśli na twarzy występują jakieś szczególne zmiany, z którymi masz problem, zrób zdjęcie także tego miejsca.

Kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji domowej kupisz wygodnie w naszym sklepie internetowym, a my wyślemy je do Ciebie kurierem lub do paczkomatu.

Idź do sklepu