Dermaquest. Najwyższe standardy pielęgnacji

Sprawdź ofertę promocyjną na profesjonalne kosmetyki Dermaquest.

Dermaquest to nasza flagowa marka spełniająca wymogi nawet najbardziej wymagających klientek.

To pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych i prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami.

Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

Dermaquest to światowy lider terapii opartych na czystym retinolu.

Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej. 

Dermaquest to pierwsze i jedyne laboratorium kosmeceutyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym.

To bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV. Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.

LUBIMY PROMOCJE!

Obecnie obowiązuje nasza akcja:
Zrób zakupy za minimum 700 zł 
i odbierz produkt o wartości 100 zł

zabiegi-dermaquest

Dotyczy ona zakupów kosmetyków marek DermaQuest i Dermomedica*, dokonanych w Instytucie Urody Prestiż od dnia 1.02.2022 do czasu zakończenia promocji. Po zakupie produktów w regularnych cenach otrzymujesz za łączną kwotę 600 zł otrzymasz produkt o wartości ok. 100 zł

*Dermomedica to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków. Kosmeceutyki komunikują stężenia głównych substancji aktywnych, dlatego są tak chętnie wybierane przez wymagających kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz ich pacjentów.