Od dawna w Instytucie Prestiż szukałyśmy wsparcia lekarza dermatologa. Nareszcie udało nam się znaleźć specjalistę, który wspiera nasz zespół kosmetologów doświadczeniem i wiedzą. Od maja pracuje z nami Magdalena Putra Szczepaniak, lekarz – dermatolog, specjalizujący się w medycynie estetycznej. Teraz pracujemy w zespole marzeń, DREAM TEAM każdego gabinetu kosmetycznego.

Wraz z nową osobą pojawiły się nowe zabiegi. Głęboka rewitalizacja skóry- mezoterapia igłowa, modne zabiegi liftingujące, osocze bogatopłytkowe czyli tzw. “Wampirzy Lifting”, redukcja zmarszczek, wypełniacze oraz wiele zabiegów, które pozwolą skórze odzyskać utraconą młodość. Pani doktor również udziela konsultacji dermatologicznych we wszystkich schorzeniach które wymagają porady lekarskiej  jak na przykład problemy z trądzikiem,  diagnozuje znamiona….

Obecnie zabiegi w Instytucie Urody Prestiż to zaawansowana pielęgnacja, która często leży na pograniczu medycyny estetycznej. Współpraca dermatologa i zespołu kosmetologów pozwoli naszym klientom osiągać wspaniałe efekty w krótszym czasie, a także zwiększyć bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, dzięki połączeniu terapii leczniczych, farmakologicznych z rozbudowaną pielęgnacją kosmetyczną. Już teraz w przypadkach wymagających interwencji lekarza nie będziemy musiały odsyłać naszych klientów do innego miejsca. Pani Magda będzie wspierać nas swoją wiedzą. Zaś zespół kosmetologów będzie dobierał odpowiedni plan pielęgnacji w gabinecie oraz instruował klientów jak pielęgnować skórę w domu.

Połączenie sił dermatologa- lekarza medycyny estetycznej z zespołem kosmetologów gwarantuje nam osiągnięcie pełnego sukcesu w pielęgnacji Twojej skóry.