Szczegóły zabiegu

Poznaj zalety karboksyterapii!

Karboksyterapia przełomowa technologia wykorzystywana między innymi w problemach takich jak: zmarszczki, cellulit, utrata jędrności skóry twarzy i ciała, worki pod oczami, rozstępy i wiele innych. Jest to terapia dwutlenkiem węgla, tzw. cudownym gazem. Skuteczność karboksyterapii w poprawie gęstości skóry i usuwaniu zmarszczek jest nieoceniona.

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla bardzo płytko na głębokość 1 mm przy pomocy francuskiego aparatu CONCERTO marki FUSION. Gaz wstrzykiwany jest w ściśle żądanych parametrach bezpośrednio w zmarszczki. Urządzenia CONCERTO to automatyczny pistolet, który zmniejsza dyskomfort zabiegu. Nakłuwanie skóry jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne.

Dwutlenek węgla aplikowany pod warstwę powierzchniową naskórka, powoduje rozwarstwienie struktur, które przez takie działanie są mobilizowane do regeneracji – powstania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Następuje poszerzenie kapilar, co ułatwia przepływ krwi i substancji odżywczych. Układ krążenia interpretuje napływ dwutlenku węgla, jako deficyt tlenu. Dochodzi do intensywnego dotlenienia tkanek, które są lepiej odżywione. Poprzez szereg procesów naprawczych, pogrubia się skóra i napina owal twarzy.

Największą zaletą metody, tuż obok jej wysokiej skuteczności jest niska inwazyjność zabiegu w porównaniu z innymi znanymi metodami wolumetrii. Karboksyterapia jest bezpieczna i precyzyjna, obejmuje całą twarz, okolice oczu oraz szyję. Nie wywołuje negatywnych skutków. Regeneracja tkanki nie powstaje na skutek kontrolowanych uszkodzeń skóry, lecz wskutek bezpiecznego pobudzaniu naturalnych sił regeneracyjnych organizmu. Nie wymaga rekonwalescencji.

Redukcja zmarszczek pod oczami to zaledwie 5 minut, leczenie rozstępów na brzuchu potrwa około 30 minut. Aby zabieg karboksyterapii przyniósł jak najlepsze efekty, należy wykonać go w seriach. W zależności od okolicy zabiegowej i problemu zabieg karboksyterapii wykonuje się raz w tygodniu (cellulit, redukcja tkanki tłuszczowej), raz na 2–4 tygodnie (zmarszczki, utrata jędrności, blizny, rozstępy, łysienie). Jeśli chcemy zregenerować skórę w okolicach oczu czasami wystarczy jeden zabieg. Pięć minut sprawi, że pozbędziemy się „worków pod oczami”. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie, jednak zazwyczaj wykonuje się od 10 do 20 zabiegów raz w tygodniu. Wszystko jednak zależy od stopnia zaawansowania problemu, bywa że zabiegów można wykonać mniej.

W pakiecie taniej!

Zabiegi zakupione w pakiecie premiowane są rabatami. Przy zakupie 4 zabiegów otrzymujesz od nas 1 zabieg GRATIS !!!!  

 

Najnowsze urządzenie do karboksyterapii francuskiej marki Concerto gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo zabiegu.
Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu w stosowaniu karboksyterapii proponujemy Państwu następujące pakiety zabiegów:

OKOLICA1 zabieg4 zabiegi + 1 Gratis
Oczy160 PLN640 PLN
Twarz 250 PLN1000 PLN
szyja i dekolt245 PLN980 PLN
Twarz, szyja, dekolt300 PLN1200 PLN
Usuwanie drugiego podbródka160 PLN640 PLN
Skóra głowy240 PLN960 PLN
Piersi200 PLN800 PLN
Brzuch250 PLN1000 PLN
Całe uda245 PLN980 PLN
Ramiona 250 PLN1000 PLN
Brzuch + uda350 PLN1400 PLN
Uda + pośladki350 PLN1400 PLN
  • ciąża i karmienie piersią
  • cukrzyca
  • choroby serca
  • ciężka niewydolność płuc i nerek
  • choroba nowotworowa
  • stosowanie antykoagulantów
  • epilepsja
  • stany bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry.
  • skóra powinna być czysta, bez wykwitów patologicznych
  • zabiegi poprzedzone są konsultacją.
W miejscu wprowadzenia igły widoczne są mikroślady, które znikają po kilku minutach, podobnie jak zaczerwienienie w miejscu, gdzie gaz rozchodzi się pod skórą. Istnieje niewielkie ryzyko powstania „siniaków”. W trakcie zabiegu pod skórą widoczne jest przemieszczanie się gazu, dające wrażenie „obrzęku”, zanika ono po kilku minutach.

W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie korzystania z kąpieli słonecznych i solarium przez minimum 7 dni od zabiegu. Dodatkowo po zabiegu nie należy korzystać z sauny, łaźni suchej i parowej, gorących kąpieli, jacuzzi czy basenu, oraz nadmiernego wysiłku (siłownia, fitness) przez minimum 24 h od zabiegu.