Szczegóły zabiegu

Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Masaż bańką chińską pozwala w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność. Masaż bańką chińską jest oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i polega na wykorzystaniu podciśnienia. Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa z organizmu toksyny, które są główną przyczyną skórki pomarańczowej. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycellulitowy, lecz także ujędrniający i modelujący sylwetkę.

W pakiecie taniej!

Zabiegi zakupione w pakiecie premiowane są rabatami. Przy zakupie 3 zabiegów otrzymujesz od nas 3% zniżki, przy 5 zabiegach — 5 %, a przy 10 zabiegach oferujemy Ci aż 10% rabatu.

 
 

Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wszystko dlatego, że masaż bańką chińską pozwala w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność.

Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu w wykonywaniu masaży bańką chińską proponujemy Państwu następujące pakiety zabiegowe:

Okolica1 zabieg10 zabiegów
Brzuch, uda i pośladki150 PLN1350PLN
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • wylewy podskórne i obrzęki po stłuczeniu lub skręceniu
  • ciąża (okolica brzucha)
  • menstruacja
  • inne przeciwwskazania odnoszące się do masażu ciała
Kilka dni przed zabiegiem zaleca się wcierać w skórę preparat z witaminą K. Uszczelnia on śródbłonki naczyń krwionośnych, zapobiega krwawieniom wewnętrznym oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.
W zależności od okolicy skóra może być lekko zaczerwieniona obrzęknięta do kilku godzin po zabiegu. Na twarzy, szyi i dekolcie w miejscu podania preparatu mogą pojawić się grudki (jak po ukłuciu komara), które znikają po kilku godzinach. W niektórych przypadkach mogą się utrzymywać do kilku dni. Istnieje możliwość powstania wybroczyn lub siniaków w miejscu wkłuć, które mogą utrzymywać się kilka dni. Dla uzyskania wyraźnych efektów wymagana jest seria zabiegów powtarzanych w regularnych odstępach czasu. W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie korzystania z kąpieli słonecznych i solarium przez minimum 7 dni od zabiegu. Dodatkowo po zabiegu nie należy korzystać z sauny, łaźni suchej i parowej, gorących kąpieli, jacuzzi czy basenu przez minimum 24 h od zabiegu.