SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych.

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4 mm w zależności od okolicy zabiegowej i wskazania. Rodzaj preparatu używanego przy mezoterapii igłowej dobierany jest do potrzeb skóry. Zabieg mezoterapii igłowej wzmacnia skórę, rewitalizuje ją i głęboko odżywia, poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność, napina skórę i wyrównuje jej kolor.

Zabieg może być wykonany:

 • za pomocą igły i strzykawki – co pozwala na podanie większej ilości preparatu w miejscach szczególnie wymagających np. w obrębie głębokich zmarszczek (tworzy się tzw. depozyty).
 • za pośrednictwem specjalnego aparatu (pistoletu), który wzbogacony w specjalny automatyczny tryb pracy, zapewnia jednakowe podanie preparatu w obrębie całej partii skóry.

Dla uzyskania wyraźnych efektów wymagana jest seria zabiegów powtarzanych w regularnych odstępach czasu.

W pakiecie taniej!

Zabiegi zakupione w pakiecie premiowane są rabatami. Przy zakupie 3 zabiegów otrzymujesz od nas 3% zniżki, przy 5 zabiegach — 5 %, a przy 10 zabiegach oferujemy Ci aż 10% rabatu.

Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu w stosowaniu mezoterapii proponujemy Państwu następujące pakiety zabiegów:

Okolica1 zabieg3 zabiegi5 zabiegów
Okolica oczu200 PLN582 PLN950 PLN
Twarz350–400 PLN3% rabatu 5 % rabatu
Dekolt350–400 PLN3% rabatu 3% rabatu
Twarz + szyja + dekolt500–600 PLN3% rabatu 3% rabatu
Usuwanie podwójnego podbródka250 PLN3% rabatu5% rabatu
Skóra głowy ŁYSIENE220 PLN3% rabatu5% rabatu
CELLULIT (cena za 1 ampułkę)300 PLN873 PLN1425 PLN
ROZSTĘPY/BRAK JĘDRNOŚCI (cena za 1 ampułkę)250 PLN727 PLN1187 PLN
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (cena za 1 ampułkę)300 PLN873 PLN1425 PLN
 • ciąża i karmienie piersią
 • alergia na składniki preparatu
 • cukrzyca
 • skóra źle tolerująca iniekcje
 • stosowanie w ciągu kilku ostatnich dni leków przeciwzakrzepowych, niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np. Aspiryna, Acard)
 • choroby serca
 • ciężka niewydolność płuc i nerek
 • choroba nowotworowa
 • stosowanie antykoagulantów
 • choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – zaburzenia polegające na zaatakowaniu organizmu przez własny układ odpornościowy, wytwarzający przeciwciała przeciw własnym, prawidłowym tkankom. Zaliczamy na nich chorobę Gravesa Basedowa i zapalenie tarczycy typu Hashimoto, stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni  (miastenia), reumatoidalne zapalenie stawów, twardzinę, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo-ścięgnisty, itp.
 • epilepsja
 • stany bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry.
Kilka dni przed zabiegiem zaleca się wcierać w skórę preparat z witaminą K. Uszczelnia on śródbłonki naczyń krwionośnych, zapobiega krwawieniom wewnętrznym oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.
W zależności od okolicy skóra może być lekko zaczerwieniona obrzęknięta do kilku godzin po zabiegu. Na twarzy, szyi i dekolcie w miejscu podania preparatu mogą pojawić się grudki (jak po ukłuciu komara), które znikają po kilku godzinach. W niektórych przypadkach mogą się utrzymywać do kilku dni. Istnieje możliwość powstania wybroczyn lub siniaków w miejscu wkłuć, które mogą utrzymywać się kilka dni. Dla uzyskania wyraźnych efektów wymagana jest seria zabiegów powtarzanych w regularnych odstępach czasu. W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie korzystania z kąpieli słonecznych i solarium przez minimum 7 dni od zabiegu. Dodatkowo po zabiegu nie należy korzystać z sauny, łaźni suchej i parowej, gorących kąpieli, jacuzzi czy basenu przez minimum 24 h od zabiegu.