PROPONOWANE ZABIEGI

PH Formuła A.G.E. to zabieg głębokiej chemabrazji, prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej. Produkty do resurfacingu pH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

PH Formuła M.E.L.A. to opracowany dermatologiczny resurfacing skóry, który z powodzeniem leczy defekty skóry takie jak przebarwienia o różnej etiologii. Składniki aktywne zawarte w preparatach M.E.L.A. to kwas migdałowy, kwas salicylowy, kwas fitynowy, azeloglicyna, kwas laktobionowy, PH-DVC ™.

Opracowany dermatologiczny resurfacing skóry PH Formuła z powodzeniem leczy defekty skóry, takie jak wrażliwość skóry, rumień, cera naczyniowa. Produkty do resurfacingu PH Formuła opierają się na specjalnie dobranej do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Opracowany dermatologiczny resurfacing skóry PH Formuła z powodzeniem leczy defekty skóry, takie jak: trądzik pospolity, rozszerzone pory, łojotok, przebarwienia pozapalne. Produkty do resurfacingu PH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Zabieg przeznaczony do skór naczyniowych, skłonnych do powstawania przebarwień, potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Połączenie aktywnej witaminy C, kwasu L-askorbinowego oraz kwasu ferulowego, silnie napina skórę, wyrównuje jej koloryt, usuwa przebarwienia, a także silnie nawilża i wygładza.

Bestseller wśród zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt. Jest to zabieg głębokiej chemabrazji. Przez złuszczenie naskórka prowadzi do głębokiej regeneracji skóry, zmniejszenia blizn, zmarszczek, przebarwień. Obkurcza pory oraz wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka, które wyklucza z życia społecznego.

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji. Zabieg jest szczególnie polecany jako terapia na zmarszczki oraz jako profilaktyka. Prowadzi do kontrolowanego złuszczenia pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza objawy fotostarzenia. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

Retinol C Infusion Peel to zabieg łączący w sobie dwa rodzaje witamin A i C. Retinol zawładnął światem kosmetycznym, ponieważ jako jedyny działa na wiele różnych problemów skórnych! Z kolei Witamia C w kosmetyce jest bezdyskusyjnie królową – powszechnie nazywana „witaminą młodości”, pozwala na zachowanie zdrowej, lśniącej, gładkiej i jędrnej skóry. Takie połączenie witamin sprawi, że nasza skóra odzyska młodość i witalność.

Zdobywca Złotego Lauru Kosmetologii 2015 roku przeznaczony jest dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg zalecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. 

Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz balansowaniu mikroflory, a nie tylko na złuszczaniu naskórka.

Jeżeli chcesz się pozbyć raz na zawsze przebarwień z twarzy to zabieg Retexture Brite Peel jest dla Ciebie. Ta nowoczesna terapia rozjaśniania przebarwień. W zabiegu zostały zastosowane substancje o działaniu rozjaśniającym oraz hamującym aktywność tyrozynazy odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień. 

Uznany peeling medyczny rekomendowany osobom, które mają problemy skórne, walczą z nawracającym trądzikiem zaskórnikowo-grudkowym lub pozostałościami po przebytym trądziku: bliznami, przebarwieniami, nierówną strukturą twarzy. Efekt peelingu jest zauważalny natychmiast.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Zarezerwuj termin