PROPONOWANE ZABIEGI

Zabieg silnie liftujący i modelujący owal twarzy. Niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym. Zapewnia wypełnienie zmarszczek. Składniki aktywne zawarte w linii Energy Lift działają drenująco i wyszczuplająco na tzw. drugi podbródek. Efektem zabiegu jest widocznie podniesiony owal twarzy, poprawa elastyczności skóry oraz wypełnione zmarszczki.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy Derma Roller System to zabieg z wykorzystaniem urządzenia nakłuwającego skórę, wywołujący efekt regeneracji skóry. Jest to kompleksowa terapia, na którą składa się peeling kawitacyjny, DRS oraz pielęgnacja pozabiegowa MESO VIT (Ericson Laboratoire).

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge odmładza, redukuje zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, spłyca rozszerzone pory i usuwa przebarwienia. Skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa FILORGA. Skondensowany zastrzyk, który odmłodzi, nawilży i ujędrni Twoją skórę! W skład zastrzyku wchodzi kwas hialuronowy, glicerol, a także 53 składniki aktywne, które prowadzą do rewitalizacji cery. Hydra Booster to znakomity zabieg, który przedłuży zdrowy i młody wygląd skóry.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1–2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Zastosowane koktajle wzmacniają włókna kolagenowo-elastynowe, odbudowują tkankę łączną. Działają wybitnie pojędrniająco.

Zabieg bankietowy przeznaczony dla cery dojrzałej, zmęczonej, wiotkiej. Połączenie kwasu migdałowego z aktywną witaminą C silnie napina skórę bezpośrednio po zabiegu. Witamina wprowadzana jest do skóry przez przyjemny mikromasaż sonoforezy. Po zabiegu skóra wygląda na wypoczętą, wygładzoną i napiętą.

Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu przy pomocy specjalnego urządzenia. Efektem zabiegu jest dotleniona, odżywiona i zregenerowana skóra.

Peeling medyczny to zabieg głębokiej chemabrazji. Prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej. Produkty do resurfacingu pH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla, tzw. cudownym gazem. Skuteczność karboksyterapii w poprawie owalu twarzy jest znacząca. Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla w sposób śródskórny lub podskórny. Gaz wstrzykiwany jest w ściśle żądanych parametrach na określoną głębokość. Nakłuwanie skóry jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne.

Zabieg wolumetrii (nadania objętości) z kwasem hialuronowym umożliwiają modelowanie twarzy bez ingerencji skalpela. Wolumetria twarzy pozwala na podniesienie owalu, zwiększenie objętości, przywrócenie gęstości skórze, a nawet korekcję kształtu nosa, ust czy kości policzkowych. Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy.

Zaawansowana mezoterapia igłowa, rekomendowana jako SOFT FILLING (delikatne wypełnienie). Skin booster w ampułkostrzykawce CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę