PROPONOWANE ZABIEGI

Peeling kawitacyjny, w sposób bezbolesny doskonale oczyści i odświeży skórę. Dzięki zabiegowi pozbędziesz się zaskórników, martwych komórek naskórka, czy bakterii, a cera będzie idealnie wygładzona.

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na ścieraniu warstw naskórka. Skóra po zabiegu jest widocznie gładsza, rozświetlona i odzyskuje utracony koloryt. Dzięki mikrodermabrazji możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów w bardzo krótkim czasie.

Oczyszczanie manualne to zabieg polegający na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń za pomocą peelingu kawitacyjnego i oczyszczania manualnego. Oczyszczanie skóry dokładnie usuwa nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usuwa zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie. Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży.

Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu przy pomocy specjalnego urządzenia. Efektem zabiegu jest dotleniona, odżywiona i zregenerowana skóra.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin