PROPONOWANE ZABIEGI

Karboksyterapia jest przełomową metodą w redukcji cellulitu. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2, który, wprowadzony podskórnie, zmienia się w kwas węglowy i niszczy komórki tłuszczowe. Natomiast stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia cellulitu. Skutkiem jest szczuplejsza sylwetka i jędrniejsze ciało.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników bezpośrednio do tkanki tłuszczowej przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Podczas zabiegu dobierany jest odpowiedni koktajl, który jest zastosowany do iniekcji.

Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wszystko dlatego, że masaż bańką chińską pozwala w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen NanoFrax to innowacyjny zabieg stosowany przy różnych problemach skórnych. Daje rewelacyjne efekty ujędrnienia, odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Systematyczne wykonywanie zabiegu, pozwala uzyskać efekt poprawy  struktury i elastyczności skóry, porównywalny z zabiegami laserowymi. Dzięki namnażaniu kolagenu następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry. Redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji. Prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza widoczność blizn, zmarszczek i przebarwień, obkurcza pory. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin