PROPONOWANE ZABIEGI

To idealna kuracja antybakteryjna dla osób z cerą tłustą, mieszaną i zanieczyszczoną. Acti Biotic działa silnie detoksykująco, co znacznie przyspiesza usuwanie zmian spowodowanych trądzikiem, a także reguluje nadaktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu skóra nie błyszczy się i znacznie ograniczona jest produkcja sebum.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy Derma Roller System to zabieg z wykorzystaniem urządzenia nakłuwającego skórę, wywołujący efekt regeneracji skóry. Jest to kompleksowa terapia, na którą składa się peeling kawitacyjny, DRS oraz pielęgnacja pozabiegowa MESO VIT (Ericson Laboratoire).

Timexpert Rides to zabieg na zmarszczki mimiczne dla skóry dojrzałej z widocznymi bruzdami od Germaine de Capuccini. Zaawansowana korekcja zmarszczek mimicznych. Zabieg neutralizuje mikro-napięcia skóry podobnie jak toksyna botulinowa. Wypełnia bruzdy mimiczne poprzez nasączanie mikrokolagenem. Wygładza w sposób widoczny zmarszczki – efekty zauważalne już po jednym zabiegu. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek. Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży.

BESTSELLER! Najwyższy wymiar aktywnego nawilżenia, które doskonale chroni skórę przed odwodnieniem. Głównym składnikiem linii jest kwas hialuronowy o trzech ciężarach molekularnych, co umożliwia nawilżenie skóry na najwyższym poziomie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, skóra odzyskuje własną zdolność do zatrzymywania wody, nabiera świeżego wyglądu, odzyskuje komfort i delikatność. Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży.

Zabieg przeznaczony do skór naczyniowych, skłonnych do powstawania przebarwień, potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Połączenie aktywnej witaminy C, kwasu L-askorbinowego oraz kwasu ferulowego, silnie napina skórę, wyrównuje jej koloryt, usuwa przebarwienia, a także silnie nawilża i wygładza. 

Terapeutyczny zabieg dyniowy to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Jeżeli jesteś posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej, skóry z początkowym stadium trądziku różowatego ten zabieg jest dla Ciebie! Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych. Zabieg oparty na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Skóra odzyskuje blask, a zaczerwienienia naskórka znikają.

Innowacyjny zabieg nazywany alternatywą dla toksyny botulinowej. Zabieg polecany dla osób ze zmarszczkami mimicznymi również wokół oczu, z utratą jędrności oraz dla skóry pozbawionej blasku. Zabieg bankietowy przed imprezą. 

Wyjątkowy luksusowy program zabiegowy anti-aging, na który składa się 8 etapów. Swoje działanie zawdzięcza innowacyjnym składnikom czynnym biologicznie: między innymi stabilnej, lipofilowej formie witaminy C (BV-OSC), kwasowi alfaliponowemu, komórkom macierzystym i niskocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu. Efekty zabiegu osiągamy natychmiast: następuje błyskawiczna poprawa stanu skóry, a efekty starzenia się są zniwelowane. 

Doskonały zabieg złuszczający i pojędrniający dedykowany zwłaszcza skórom z problemami naczyniowymi oraz skórom wrażliwym. Innowacyjny skład pozwala osiągnąć efekt przeciwstarzeniowy i rozjaśniający koloryt skóry, przy zachowaniu łagodnego dla skóry działania składników aktywnych.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę