PROPONOWANE ZABIEGI

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge redukuje rozstępy oraz blizny pooperacyjne. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji. Prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza widoczność blizn, zmarszczek i przebarwień, obkurcza pory. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

Mezoterapia mikroigłowa Derma Roller System to innowacyjny zabieg stosowany przy różnych problemach skórnych. Daje rewelacyjne efekty odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry, pomaga zniwelować blizny i rozstępy. Systematyczne wykonywanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pozwalającą uzyskać efekt poprawy jej struktury i elastyczności, porównywalny z zabiegami laserowymi. Dzięki namnażaniu kolagenu następuje spłycenie zmarszczek, wygładzenie blizn i rozstępów.

Skuteczność karboksyterapii w gojeniu się oraz eliminacji blizn jest przełomowa! Blizna jest naturalnym, ostatnim etapem gojenia się rany. Zanim powstanie blizna, dochodzi do fazy zapalnej, w której rana się zasklepia, a następnie do fazy proliferacyjnej, kiedy skóra ulega wzmocnieniu przez świeżo wytworzone włókna kolagenowe. Gojenie rany trwa około trzech tygodni. Po tym etapie najwcześniej można zacząć kurację dwutlenkiem węgla. Leczenie świeżych blizn jest niewskazane. Największą zaletą metody, tuż obok jej wysokiej skuteczności, jest niska inwazyjność zabiegu w porównaniu z innymi znanymi metodami redukcji blizn. Karboksyterapia jest bezpieczna i precyzyjna, obejmuje miejsce blizny. Nie wywołuje negatywnych skutków.
Systematyczne wykonywanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pozwalającą uzyskać efekt poprawy jej struktury i elastyczności, porównywalny z zabiegami laserowymi. Dzięki namnażaniu kolagenu następuje spłycenie zmarszczek, wygładzenie blizn i rozstępów.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1–2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Mezoterapia igłowa daje bardzo dobre efekty w przypadku blizn i rozstępów. Zastosowane koktajle wzmacniają włókna kolagenowo-elastynowe, odbudowują tkankę łączną przez stymulowanie procesów zabliźniania. Działają wybitnie pojędrniająco i nawilżająco.

Synergia działania dwóch metod: mikrodermabrazji i kwasów sprawi, iż niedoskonałości w postaci blizn i rozstępów zostaną potraktowane jednocześnie peelingiem mechanicznym, jak i chemicznym. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

USUWANIE BLIZN I ROZSTĘPÓW

Rozstępy i blizny znacząco odróżniają się od innych zmian na skórze, dlatego łatwo jest je rozpoznać, co jednocześnie pozwala na szybkie podjęcie leczenia w celu ich usunięcia. Proponujemy najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne narzędzia do walki z nieestetycznymi rozstępami i bliznami, które mogą być przyczyną złego samopoczucia i kompleksów, a nawet problemów w nawiązywaniu kontaktów, jak również mogą powodować dyskomfort psychiczny podczas intymnych zbliżeń z partnerem. Należy wziąć pod uwagę, że tego typu zmiany na skórze pozostawione bez leczenia z czasem są coraz trudniejsze do usunięcia, a więc warto rozpocząć walkę z nimi jak najwcześniej, gdyż wtedy mamy największą szansę ich całkowitą likwidację.

Zabiegi na blizny

Blizna to ostateczna forma gojenia się rany powstałej na skutek urazu bądź zabiegu chirurgicznego, która może mieć różną postać. Niestety nierzadko są to zgrubienia, a ponadto skóra w miejscu blizny może odznaczać się barwą. Jeżeli chodzi o usuwanie blizn Wrocław to miasto, w którym zajmujemy czołową pozycję wśród renomowanych klinik. W przypadku blizn możemy zaproponować szereg zabiegów pozwalających na ich satysfakcjonującą redukcję. Każdy taki zabieg sprawia, że blizna ulega wygładzeniu i staje się mniej widoczna.

Zabiegi na rozstępy

Rozstępy to wrzecionowate pasma występujące w różnych częściach ciała – na brzuchu, pośladkach, udach, plecach, a nawet pod kolanami –  w zależności od miejsca występowania mogą nieco różnić się wyglądem. Rozstępy mogą pojawić się niezależnie od wieku, jednak najczęściej jest to kwestia dotycząca kobiet w ciąży oraz osób, u których zachodzi gwałtowna różnica wagi (z powodu nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej lub masy mięśniowej), a więc wszystkich, którzy narażeni są na zbyt mocne rozciągnięcie skóry. Wówczas dochodzi do przerwania włókien kolagenowych i elastynowych, co ujawnia się właśnie poprzez rozstępy na skórze. Jeżeli chodzi o usuwanie rozstępów Wrocław to miasto, w którym również jesteśmy liderem. Dzięki naszym zabiegom rozstępy przestają być problemem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę zabiegów na blizny i rozstępy. Dzięki nowoczesnej technologii i najlepszym specjalistom naszej kliniki można się pozbyć niechcianych blizn i rozstępów w wyjątkowo łatwy, szybki i bezpieczny sposób.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Zarezerwuj termin