PROPONOWANE ZABIEGI

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczupla, modeluje, pomaga pozbyć się cellulitu – endermologia LPG Alliance – teraz w Instytucie Prestiż! 

Endermologia to masaż mechaniczny wykorzystujący podciśnienie. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

Wielokierunkowe oddziaływanie daje potrójny efekt wyszczuplenia, wygładzenia, ujędrnienia. 

Terapia ta polega na pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny przez dwutlenek węgla, w efekcie czego możemy ujędrnić i uelastycznić skórę. Zastosowanie pneumatycznego pistoletu umożliwia szybkie i precyzyjne podawanie ściśle określonej dawki CO2. System umożliwia podawanie dwutlenku węgla zarówno śródskórnie jak i podskórnie w całkowicie precyzyjny i bezpieczny sposób.

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge redukuje rozstępy oraz blizny pooperacyjne, a także utratę jędrności, czy wiotkość skóry. Zabieg nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia mikroigłowa Derma Roller System to innowacyjny zabieg stosowany przy różnych problemach skórnych. Daje rewelacyjne efekty ujędrnienia, odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Systematyczne wykonywanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pozwalającą uzyskać efekt poprawy jej struktury i elastyczności, porównywalny z zabiegami laserowymi. Dzięki namnażaniu kolagenu następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1–2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Zastosowane koktajle wzmacniają włókna kolagenowo-elastynowe, odbudowują tkankę łączną. Działają wybitnie pojędrniająco.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę