PROPONOWANE ZABIEGI

Alma Spadeep to jedna z najskuteczniejszych technologii do modelowania sylwetki. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego rozgrzania tkanek, co powoduje spalanie tkanki tłuszczowej i silnego ujędrnienia zwiotczałej skóry. Efekty jakie uzyskasz to szczupła, jędrna i napięta skóra bez cellulitu. Zabieg jest bezpieczny i bardzo przyjemny. Decydując się na wybór technologii z użyciem fali radiowej wybieraj tylko sprawdzone, bezpieczne i skuteczne sprzęty. Zaufaj naszemu ponad 15- letniemu doświadczeniu. Na zabieg zapraszamy do naszego Instytutu Prestiż w samym centrum Wrocławia.

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczupla, modeluje, pomaga pozbyć się cellulitu – endermologia LPG Alliance – teraz w Instytucie Prestiż! 

Endermologia to masaż mechaniczny wykorzystujący podciśnienie. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

Wielokierunkowe oddziaływanie daje potrójny efekt wyszczuplenia, wygładzenia, ujędrnienia. 

Terapia ta polega na pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny przez dwutlenek węgla, w efekcie czego możemy ujędrnić i uelastycznić skórę. Zastosowanie pneumatycznego pistoletu umożliwia szybkie i precyzyjne podawanie ściśle określonej dawki CO2. System umożliwia podawanie dwutlenku węgla zarówno śródskórnie jak i podskórnie w całkowicie precyzyjny i bezpieczny sposób.

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę