PROPONOWANE ZABIEGI

Jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało – wyszczupla, modeluje, pomaga pozbyć się cellulitu – endermologia LPG Alliance – teraz w Instytucie Prestiż! 

Endermologia to masaż mechaniczny wykorzystujący podciśnienie. W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

Wielokierunkowe oddziaływanie mechaniczne daje potrójny efekt wyszczuplenia, wygładzenia, ujędrnienia. 

Szukasz efektywnego zabiegu, który pięknie wymodeluje sylwetkę i zwalczy nawet uporczywy, włóknisty cellulit? Uważasz, że to niemożliwe? Nic podobnego! Dzięki technologii opatentowanej przez szwajcarską markę Storz Medical pozbędziesz się nawet głębokich zwłóknień, a jakość Twojej skóry znacznie się poprawi. 

Karboksyterapia jest przełomową metodą w redukcji cellulitu. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2, który, wprowadzony podskórnie, zmienia się w kwas węglowy i niszczy komórki tłuszczowe. Natomiast stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia cellulitu. Skutkiem jest szczuplejsza sylwetka i jędrniejsze ciało.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników bezpośrednio do tkanki tłuszczowej przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Podczas zabiegu dobierany jest odpowiedni koktajl, który jest zastosowany do iniekcji.

Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wszystko dlatego, że masaż bańką chińską pozwala w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność.

CELLULIT

Pomarańczowa skórka staje się zmorą wielu kobiet. Usuwanie cellulitu w warunkach domowych bywa bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Jeśli zmagasz się z problemem cellulitu, odwiedź nasz Instytut Urody Prestiż i przekonaj się, jakie zabiegi przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach.

Zadowolenie Klientek jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci optymalne warunki obsługi. Zabiegi antycellulitowe wykonujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i najlepszych preparatów, co jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa i widocznych efektów. Każdą Klientkę traktujemy indywidualnie, dobierając do jej potrzeb odpowiednią kurację i metodę działania.

Urozmaicony wachlarz specjalistycznych zabiegów na cellulit umożliwia nam dopasowanie najlepszego sposobu usuwania tego nieestetycznego defektu skóry. Stosujemy karboksyterapię, która za pomocą kwasu węglowego rozbija komórki tłuszczowe i wyraźnie przyczynia się do wysmuklenia sylwetki i ujędrnienia ciała. Popularną metodą walki z pomarańczową skórką jest również przeprowadzana w naszym Instytucie mezoterapia igłowa, w czasie której wprowadzamy do tkanki tłuszczowej dobrany do Twoich potrzeb koktajl aktywnych składników. Wykonujemy także masaż bańką chińską, uznawany za jeden z najskuteczniejszych sposobów likwidowania cellulitu. Doborem najlepszej metody działania zajmują się wykwalifikowani kosmetolodzy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że znajdujesz się w dobrych rękach!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Instytutu Urody Prestiż wszystkie Panie, których zmartwieniem jest cellulit Wrocław to nasza siedziba, usługi realizujemy w lokalu pod adresem Rynek 46/47/2.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych zabiegów pielęgnacyjnych, specjalistycznych i Spa. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji, aby udzielić odpowiedzi na nasuwające się pytania i pomóc zdecydować, która metoda usuwania cellulitu będzie najlepsza w danym przypadku. Zapewniamy profesjonalną obsługę w przyjaznej, intymnej atmosferze.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin