PROPONOWANE ZABIEGI

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Zabieg jest polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Po konsultacji i ocenie przyczyny wypadania włosów kosmetolog ustala rodzaj preparatu, który będzie użyty do zabiegu, a także ilość potrzebnych zabiegów oraz ich częstotliwość. Preparat podawany jest bardzo płytko pod skórę za pomocą igły i strzykawki lub specjalnym pistoletem. Preparaty stosowane do zabiegu są bardzo bezpieczne i posiadają certyfikat medyczny.

Jest stosowana w celu odmłodzenia włosów oraz jako szczególny zabieg przeciw wypadaniu. Właśnie z tego szczególnego powodu jest on polecany kobietom i mężczyznom w celu skutecznego leczenia łysienia. Infuzja tlenowa jest stosowana z takimi samymi doskonałymi efektami w leczeniu innych problemów skóry owłosionej, takich jak łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież czy przetłuszczająca się skóra głowy.

Osocze jest stosowane w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego jest terapią wskazaną zarówno dla osób z łysieniem plackowatym, jak i z włosami wyjątkowo słabymi, wymagającymi silnego odżywienia.

Karboksyterapia Concerto to zabieg niwelujący problemy skóry głowy: wypadanie i osłabienie włosów, egzemy skóry głowy, łysienie, zakola. W zabiegu karboksyterapii za pomocą specjalnego pistoletu podawany jest bardzo płytko podskórnie dwutlenek węgla, który ma działanie wielokierunkowe w leczeniu skóry głowy.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin