PROPONOWANE ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników bezpośrednio do tkanki tłuszczowej przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Podczas zabiegu dobierany jest odpowiedni koktajl, który jest zastosowany do iniekcji.

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Niezdrowa dieta i siedzący tryb życia, ale też upływ czasu sprawiają, że nie zawsze nasze ciało wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Poza tym często odpuszczamy sobie, kiedy pomimo naszych starań waga nie spada, a skóra traci sprężystość i elastyczność. Szczupłe i jędrne ciało to marzenie wielu z nas, kobiet i mężczyzn w różnym wieku, nie zawsze jednak jest to cel łatwy do osiągnięcia. Na szczęście istnieją nowoczesne metody, dzięki którym możemy sobie pomóc w tej trudnej walce i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób niezwykle prosty, a przy tym nieinwazyjny. Jeżeli chodzi o zabiegi wyszczuplające Wrocław to miasto, w których zyskaliśmy pozycję w lidera w tej branży i nasza klinika może pochwalić się świetną opinią klientów województwa dolnośląskiego.

Naszym klientom możemy zaproponować szereg metod na pozbycie się kilku centymetrów w różnych partiach ciała i to w sposób bezpieczny oraz niewymagający długiej i uciążliwej rekonwalescencji, a wręcz komfortowy. Wystarczy poświęcić zaledwie około 30 minut na jeden zabieg, aby zmniejszyć obwód ciała i poprawić wygląd skóry.

Szczególnie polecamy zabieg mezoterapii igłowej ciała, który stanowi świetne wsparcie w walce z otyłością i towarzyszącym jej cellulitem, jak również jest znakomitym uzupełnieniem innych zabiegów wyszczuplających. Jest to jedna z nowoczesnych metod modelowania sylwetki. Siła odpowiednio dobranych składników działająca dokładnie na miejsce, gdzie są one potrzebne przynosi szybko rewelacyjne efekty. Naturalny koktajl dostarczony w głąb skóry powoduje zauważalne wyszczuplenie ciała, jak również odmłodzenie skóry, poprzez przywrócenie jej napięcia oraz wygładzenie. Istotną zaletą mezoterapii igłowej ciała jest możliwość ścisłego dostosowania zabiegu do potrzeb klienta. Poza tym, efekty są długotrwałe i widoczne już po jednym zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat zabiegu jakim jest mezoterapia igłowa ciała, jak również innych zabiegów z naszej oferty.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.Zarezerwuj termin