PROPONOWANE ZABIEGI

Oczyszczanie manualne przeznaczone dla skóry mocno zanieczyszczonej, grubej, szorstkiej z licznymi zaskórnikami. Zabieg rozpoczyna się mikrodermabrazją diamentową, aby usunąć wierzchnią warstwę zrogowaciałego naskórka. Kolejny etap to peeling kawitacyjny, który wstępnie oczyści skórę i ją zdezynfekuje. Następnie skóra poddana jest oczyszczaniu manualnemu. Maska o właściwości wyciszających i normalizujących dopełnia zabieg. Po zabiegu skóra jest widocznie odświeżona, gładka, wolna od zanieczyszczeń i pełna blasku.

Zabieg polecany w przypadku skóry tłustej, łojotokowej a przy tym grubej i szorstkiej. Bez ropnych i zapalnych stanów. Zabieg rozpoczyna się mikrodermabrazją diamentową, aby usunąć wierzchnią warstwę zrogowaciałego naskórka. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest preparat w formie kwasu. Rodzaj zastosowanego kwasu dobierany jest indywidualnie do stanu i kondycji skóry. Po zabiegu skóra jest widocznie odświeżona, gładka, wolna od zanieczyszczeń i pełna blasku.

PH Formuła to więcej niż peeling medyczny. PH Formuła to pierwsza linia farmaceutycznych kosmoceutyków, powstała na bazie kosmoceutyków nowej generacji oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarzy. Unikalny system resurfacingu (przebudowy) wycelowany jest w szereg chorób skóry, takich jak przedwczesne starzenie się, wrażliwość skóry, trądzik różowaty, trądzik i hiperpigmentacja. Zabiegi dają bardzo dobre efekty przy stosunkowo małym podrażnieniu skóry.

Zabieg polecany w przypadku skóry tłustej, łojotokowej, a przy tym grubej i szorstkiej bez ropnych i zapalnych stanów. Zabieg rozpoczyna się mikrodermabrazją diamentową, aby usunąć wierzchnią warstwę zrogowaciałego naskórka. Kolejny etap to peeling kawitacyjny, który czyści skórę i ją dezynfekuje. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest preparat w formie kwasu. Rodzaj zastosowanego kwasu dobierany jest indywidualnie do stanu i kondycji skóry. Po zabiegu skóra jest widocznie odświeżona, gładka, wolna od zanieczyszczeń i pełna blasku.

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji, który prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych, pozapalnych, przebarwień, obkurcza pory. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

LECZENIE TRĄDZIKU

Trądzik dotyka nie tylko nastolatków. Często jest problemem osób dojrzałych i staje się źródłem ich kompleksów. Instytut Urody Prestiż wychodzi naprzeciw potrzebom Klientek, które interesuje efektywne i bezpieczne leczenie trądziku Wrocław to miejsce naszego działania, więc serdecznie zapraszamy do naszego lokalu pod adresem Rynek 46/47/2.

Korzystając z naszej oferty, możesz być pewna, że zostaniesz otoczona troskliwą i kompetentną opieką. Zadba o to nasz wykwalifikowany zespół, na który składają się specjaliści różnych dziedzin: kosmetologii, dermatologii, laseroterapii i medycyny estetycznej. Każdą Klientkę traktujemy indywidualnie, poznając potrzeby jej skóry i dobierając do nich odpowiedni wariant kuracji.

Mając na względzie zróżnicowane potrzeby, zadbaliśmy o szeroki i zróżnicowany wachlarz zabiegów leczących trądzik. Stosujemy najnowocześniejsze urządzenia, których doskonałe parametry i bezpieczeństwo użycia potwierdzają certyfikaty FDA i CE. W połączeniu z wysokiej klasy składnikami aktywnymi i preparatami wykorzystywanymi podczas zabiegów, zapewniają one dużą skuteczność i szybkie efekty.

Leczenie trądziku realizujemy przy zastosowaniu znanych i bezpiecznych metod, przynoszących satysfakcjonujące wyniki. Wykonujemy oczyszczanie manualne, zabiegi mikrodermabrazji oraz peelingi z użyciem starannie wyselekcjonowanych preparatów. Ścisła kontrola specjalistów i bieżące dopasowywanie działań do potrzeb cery umożliwia pozyskanie widocznych efektów przy minimalnym podrażnieniu skóry. Zastosowane zabiegi pozostawiają twarz oczyszczoną, świeżą, gładką i promienną, a przy tym sprawiają, że blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Instytutu Urody Prestiż i do dokonywania rezerwacji, również online. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Sprawdź, jakie zabiegi przygotowaliśmy z myślą o Twojej skórze i przekonaj się, jak zbawienny wpływ mają one na jej kondycję i piękno!

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Zarezerwuj termin