PROPONOWANE ZABIEGI

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, opcjonalne pomalowanie paznokci, odżywczy balsam do rąk AVOJUICE, olejek do paznokci i skórek.

Odżywczy manicure japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Zabieg ten polega na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty oraz pyłku zawierającego naturalne składniki, m.in. witaminy A + E, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Ten wyjątkowy manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Zabieg zawiera: opracowanie skórek (z wycięciem), opracowanie kształtu paznokci, wmasowanie pasty i pyłku o wyjątkowych właściwościach odżywczych, balsam nawilżający, olejek do paznokci i skórek.

Manicure hybrydowy przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

Relaksujący zabieg manicure z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską i masażem dłoni. Zapewnia optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom i skórkom oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie każdego rodzaju. Zabieg obejmuje również: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, odżywczy balsam do rąk, masaż i kąpiel parafinową dłoni, olejek do paznokci i skórek.

Manicure Express to prosty zabieg polegający na odświeżeniu paznokci bez wycinania skórek. Idealny dla osób, które regularnie korzystają z manicure. Zabieg zawiera: zmycie lakieru, opracowanie kształtu paznokci, pomalowanie paznokci, odżywczy balsam AVOJUICE, olejek do paznokci i skórek.

Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów, ale my podajemy sobie ręce bez wstydu – mamy zabieg parafinowy.
Na skórze dłoni wykonujemy najpierw peeling, następnie wmasowujemy serum regenerujące i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmujemy i wmasowujemy krem ochronny.

W naszym Instytucie pracujemy na żelach do modelowania paznokci, które pielęgnują paznokcie już podczas nakładania i chronią je przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak środki chemiczne, pęknięcia i złamania.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin