PROPONOWANE ZABIEGI

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, odżywczy balsam do rąk, olejek do paznokci i skórek.

Odżywczy manicure japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Zabieg ten polega na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty oraz pyłku zawierającego naturalne składniki, m.in. witaminy A + E, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.

Relaksujący zabieg manicure z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską i masażem dłoni. Zapewnia optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom i skórkom oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie każdego rodzaju. Zabieg obejmuje również: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, odżywczy balsam do rąk, olejek do paznokci i skórek.

Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów, ale my podajemy sobie ręce bez wstydu – mamy zabieg parafinowy.
Na skórze dłoni wykonujemy najpierw peeling, następnie wmasowujemy serum regenerujące i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmujemy i wmasowujemy krem ochronny.

Jeśli z jakiegoś względu płytka paznokcia jest uszkodzona, krótka, wygląda nieestetycznie, ponieważ poprzedni paznokieć zszedł lub był chirurgicznie zerwany to ta usługa właśnie jest dla Ciebie.

Pedicure leczniczy Gehwol kierowany jest do osób, które mają bardziej wymagające stopy i potrzebują więcej uwagi specjalisty kosmetologa-podologa. Specjalista przywróci stopom dawny blask, spowoduje, że chodzenie nie będzie uciążliwe, a podeszwa stóp będzie zadbana i wolna od stanów patologicznych. Usunie nagniotki, modzele, odciski. Aby utrzymać efekt gładkiej skóry, należy stosować odpowiednie preparaty przeznaczone do pielęgnacji stóp. Zapytaj naszego eksperta, czego potrzebują Twoje stopy!

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp połączonej z relaksującym masażem wodnym i solą pielęgnacyjną Gehwol. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny, na miskę pedicure nakładana jest jednorazowa folia.

Pedicure SPA jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci (pedicure terapeutyczny Gehwol), ponadto specjalny peeling ziarnisty stóp oraz głębokie nawilżanie poprzez zastosowanie maski i masażu. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.

Wrastające paznokcie są obecnie problemem bardzo powszechnym, dlatego bardzo ważna jest profilaktyka i właściwa pielęgnacja. Jeżeli paznokcie wrastają, należy jak najszybciej skontaktować się z gabinetem specjalistycznej pielęgnacji stóp w celu szybkiej interwencji.

Wrastający paznokieć to złożony problem. Podczas wizyty działamy wielotorowo. Przede wszystkim staramy się znaleźć przyczynę wrastania i ją wyeliminować. Uczymy pielęgnacji paznokcia w domu, zalecamy preparaty i łagodzimy ból. Korekta wrastającego paznokcia to odpowiednie przygotowanie paznokcia, a jeśli paznokieć tego wymaga – założenie klamry B/S Quick, utrwalenie jej elastyczną masą, umożliwiając powrót paznokcia na właściwy tor wzrostu.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę