PROPONOWANE ZABIEGI

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp połączonej z relaksującym masażem wodnym i solą pielęgnacyjną Gehwol. Zabieg wykonywany jest przy użyciu frezarki z pochłaniaczem pyłu. Wszystkie narzędzia metalowe używane w trakcie zabiegu są wysterylizowane w autoklawie, a pilniczki – jednorazowe. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny, na miskę pedicure nakładana jest jednorazowa folia.

Zabieg pedicure express, jak sama nazwa wskazuje, jest szybkim zabiegiem odświeżającym stopy. Wykonujemy go w dwóch wariantach: malowanie paznokci stóp wraz z opracowaniem kształtu paznokci lub opracowanie frezarką podeszwy stóp.

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp połączonej z relaksującym masażem wodnym i solą pielęgnacyjną Gehwol. Następnie na podeszwę stopy nakładane są specjalne okłady o działani zmiękczającym  i złuszczającym. Pedicure wykonany w połączeniu z kwasami jest zabiegiem dla najbardziej wymagających klientów. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny, wszystkie narzędzia użyte w trakcie zabiegu są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie. 

Pozwól sobie na luksus zadbanych stóp przez cały rok. Pedicure hybrydowy to Pedicure classic + lakier hybrydowy nakładany na płytkę paznokciową. Nakładany jak lakier, wytrzymały jak żel! Zdejmowany jest w ciągu kilku minut. Lakier ten przepuszcza powietrze, nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie.

Pedicure SPA jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci (pedicure terapeutyczny Gehwol), ponadto specjalny peeling ziarnisty stóp oraz głębokie nawilżanie poprzez zastosowanie maski i masażu. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.

Wrastający paznokieć to złożony problem. Podczas wizyty staramy się działać wielotorowo. Przede wszystkim staramy się znaleźć przyczynę wrastania i ją wyeliminować. Uczymy pielęgnacji paznokcia w domu, zalecamy preparaty i łagodzimy ból.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin