PROPONOWANE ZABIEGI

Specjalny masaż  twarzy, szyi, dekoltu i karku uwolni napięcie i przywróci harmonię oraz dobre samopoczucie. Przyjemne, słodkie i ciepłe nuty esencji z paczuli oraz rumianku przyniosą chwile absolutnego spokoju i odprężenia. Masaż poprawi krążenie krwi, co zintensyfikuje transport substancji odżywczych do komórek, a także wesprze przepływ energii i przerywanie blokad. Nadszarpnięte nerwy zostaną ukojone dzięki spokojnym, delikatnym ruchom dłoni masażysty.

Zabieg trwa 30 minut.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem przywracającym skórze świeży wygląd i jędrność. Dzięki usunięciu toksyn skóra odzyskuje blask i promienny wygląd. Masaż odbywa się w wolnym tempie, polega na zastosowaniu techniki przepychania w celu usprawnienia limfy. Jeśli masz problem z opuchniętymi oczami (tzw. workami pod oczami) to bardzo dobry sposób na ich pozbycie się.

Zabieg trwa 30 minut.

Masaż KO BI DO stosowano od ponad tysiąca lat w dalekiej Japonii. Dawniej zarezerwowany wyłącznie dla członków dworu cesarskiego jako tajemnica na zachowanie pięknego wyglądu. Dziś każdy może zatrzymać czas i długo cieszyć się gładką i sprężystą skórą. Masaż rozluźnia zmarszczki i kształtuje owal twarzy. Stanowi nierozerwalne dopełnienie zabiegów anti-aging.

Masaż trwa 60 minut.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę