PROPONOWANE ZABIEGI

Relaksacyjny masaż ciepłym olejem z dodatkiem olejków eterycznych zlikwiduje wszelkiego rodzaju napięcia nagromadzone w organizmie. Olejki aromatyczne uwolnią swe relaksujące i wonne aromaty, a koliste ruchy wykonywane przez masażystę wzdłuż kanałów energetycznych Twego ciała, wprawią Cię w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Proponujemy następujące warianty do wyboru:

Masaż relaksacyjny całego ciała. Zabieg trwa 60 minut i kosztuje 190 zł.

Masaż relaksacyjny pleców. Zabieg trwa 30 minut i kosztuje 120 zł.

Masaż relaksacyjny dłoni lub stóp. Zabieg trwa 15 minut i kosztuje 60 zł.

Masaż ten jest szczególnie polecany zimą. Czekolada posiada właściwości rozgrzewające, a jej zapach wprowadza w stan głębokiego relaksu. Czekolada to także unikalny i bardzo bogaty magazyn składników aktywnych doskonale odżywiających i poprawiających jakość skóry. Znajdziemy tu witaminy A, B1, B2, C, D, E, K, minerały: Ca, Mg, Cu, K, Fe, Na, Mn, I, flawonoidy, kofeiny, teobrominę, masło kakaowe. Działa antystresowo, dodaje energii i sił witalnych pobudzając wydzielanie endorfin.

Zabieg trwa 60 minut.

Masaż klasyczny jest sposobem na poprawienie elastyczności skóry i sprawności mięśni. Wpływa też bardzo pozytywnie na nasza psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa zmęczenie. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji pobudza układ krążenia, pomaga w usuwaniu zrostów i zmiękczaniu blizn, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy.

Proponujemy następujące warianty do wyboru:

Masaż całego ciała. Zabieg trwa 60 minut i kosztuje 190 zł.

Masaż pleców. Zabieg trwa 30 minut i kosztuje 120 zł.

Specjalny masaż  twarzy, szyi, dekoltu i karku uwolni napięcie i przywróci harmonię oraz dobre samopoczucie. Przyjemne, słodkie i ciepłe nuty esencji z paczuli oraz rumianku przyniosą chwile absolutnego spokoju i odprężenia. Masaż poprawi krążenie krwi, co zintensyfikuje transport substancji odżywczych do komórek, a także wesprze przepływ energii i przerywanie blokad. Nadszarpnięte nerwy zostaną ukojone dzięki spokojnym, delikatnym ruchom dłoni masażysty.

Zabieg trwa 30 minut.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem przywracającym skórze świeży wygląd i jędrność. Dzięki usunięciu toksyn skóra odzyskuje blask i promienny wygląd. Masaż odbywa się w wolnym tempie, polega na zastosowaniu techniki przepychania w celu usprawnienia limfy. Jeśli masz problem z opuchniętymi oczami (tzw. workami pod oczami) to bardzo dobry sposób na ich pozbycie się.

Zabieg trwa 30 minut.

Masaż KO BI DO stosowano od ponad tysiąca lat w dalekiej Japonii. Dawniej zarezerwowany wyłącznie dla członków dworu cesarskiego jako tajemnica na zachowanie pięknego wyglądu. Dziś każdy może zatrzymać czas i długo cieszyć się gładką i sprężystą skórą. Masaż rozluźnia zmarszczki i kształtuje owal twarzy. Stanowi nierozerwalne dopełnienie zabiegów anti-aging.

Zabieg trwa 50 minut.

Masaż z wykorzystaniem baniek chińskich to nie tylko masaż wygładzający skórę, choć najczęściej jest wykonywany w celu jej ujędrniania. Umiejętne ustawianie baniek w różnych odpowiednich punktach na ciele działa leczniczo i relaksująco. Można je stosować bez ograniczeń, trzeba tylko zwracać uwagę na zmiany na skórze. Podciśnienie, które jest wytwarzane podczas zabiegu ma zbawienny wpływ na nasze ciało. Dla skóry to idealna metoda oczyszczania, dla mięśni rozluźnienie, dla organizmu pozbywanie się niechcianych elementów – toksyn, drobnoustrojów.

Zabieg trwa 60–80 minut.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę