PROPONOWANE ZABIEGI

W tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu, obok siebie, przy blasku świec Wasze ciała zostaną poddane masażowi.
Relaksacyjny masaż ciepłym olejem z dodatkiem olejków eterycznych zlikwiduje wszelkiego rodzaju napięcia nagromadzone w organizmie. Olejki aromatyczne uwolnią swe relaksujące i wonne aromaty, a koliste ruchy wykonywane przez masażystę wzdłuż kanałów energetycznych ciała, wprawią Cię w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Zabieg trwa 60 minut.

W tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu, obok siebie, przy blasku świec Wasze ciała zostaną poddane masażowi.
Masaż klasyczny jest sposobem na poprawienie elastyczności skóry i sprawności mięśni. Wpływa też bardzo pozytywnie na nasza psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa zmęczenie. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji pobudza układ krążenia, pomaga w usuwaniu zrostów i zmiękczaniu blizn, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy.

Zabieg trwa 60 minut.

Intensywny zabieg dla par pragnących zadbać o wygląd swojej skóry. Regeneracja Waszych ciał pozwoli na wydobycie z nich jedwabnej gładkości, silnego nawilżenia i pięknego aromatu. Energiczne ruchy masażysty sprawią, że ciało będzie wymasowane, pobudzone, a skóra silnie przekrwiona, przez co chętniej chłonie składniki odżywcze bazy peelingu.
Peelingi do wyboru:

  • KOZIE MLEKO (bardzo delikatny zapach, silnie nawilża, idealny na wysuszoną skórę)
  • CZEKOLADA (słodki zapach, bomba witaminowa dla Twojej skóry, silna regeneracja)
  • NIESPODZIANKA (peeling miesiąca)

Zabieg trwa 45 minut.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę