PROPONOWANE ZABIEGI

Bestseller!!! Najwyższy wymiar aktywnego nawilżenia, które doskonale chroni skórę przed odwodnieniem. Głównym składnikiem linii jest kwas hialuronowy o trzech ciężarach molekularnych, co umożliwia nawilżenie skóry na najwyższym poziomie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, skóra odzyskuje własną zdolność do zatrzymywania wody, nabiera świeżego wyglądu, odzyskuje komfort i delikatność.

Timexpert Rides to zabieg na zmarszczki mimiczne, dla skóry dojrzałej z widocznymi bruzdami od Germaine de Capuccini. Zaawansowana korekcja zmarszczek mimicznych. Zabieg neutralizuje mikro-napięcia skóry podobnie jak toksyna. Wypełnia bruzdy mimiczne poprzez nasączanie mikrokolagenem. Wygładza w sposób widoczny zmarszczki – efekty zauważalne już po jednym zabiegu.

Oczyszczanie manualne to zabieg polegający na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń za pomocą peelingu kawitacyjnego i oczyszczania manualnego. Oczyszczanie skóry dokładnie usuwa nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usuwa zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę