DRUGI PODBRÓDEK

Drugi podbródek to nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej pod brodą, brak zarysowania linii żuchwy. Defekt dotyczy zarówno osób młodych i dojrzałych, otyłych i szczupłych. W raz z wiekiem problem się pogłębia kiedy skóra jest bardziej wiotka i opada tworzą się tzw. chomiki

Przyczyny powstawania drugiego podbródka mogą być różne m.in. brak ruchu, zła postawa ciała i nieodpowiednie odżywianie. Zaleca się odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie szyi i dolne partie twarzy, które zapobiegają powstaniu drugiego podbródka. Na istniejący defekt zaleca się odpowiednie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

PROPONOWANE ZABIEGI

Energy Lift

Zabieg silnie liftingujący i modelujący owal twarzy. Linia ma działanie drenujące i wyszczuplające, szczególnie widocznie redukuje problem, jakim jest tzw. “druga broda”

szczegóły

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – polega na dostarczaniu aktywnych składników bezpośrednio do tkanki tłuszczowej za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Podczas zabiegu dobierany jest odpowiedni koktajl który jest zastosowany do iniekcji.

szczegóły

Karboksyterapia

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla, która niszczy komórki tłuszczowe, zmniejszając ich liczbę, a także naturalnie poprawia napięcie skóry, uwidaczniając zarys linii żuchwy. Komórki tłuszczowe (adipocyty) są bardzo wrażliwe na iniekcje dwutlenku węgla. Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym. Gaz wprowadzony do tkanki tłuszczowej zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe.

szczegóły