PROPONOWANE ZABIEGI

Wypełnianie ust wymaga nie tylko dużego doświadczenia od lekarza medycyny estetycznej, ale również  umiejętności stworzenia kształtu atrakcyjnego, adekwatnego do oczekiwań Pacjenta i zarazem do kształtu jego twarzy. Obecnie standardem w medycynie estetycznej jest powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego.

Mezoterapia igłowa ust polega na wstrzykiwaniu odżywczego koktajlu przy pomocy klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Zabieg poprzedza znieczulenie. Rodzaj preparatu do mezoterapii jest dobierany do potrzeb skóry ust. W Instytucie Urody Prestiż do mezoterapii igłowej stosujemy preparaty bezpieczne, posiadające certyfikat medyczny – koktajle z francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające bardzo dobre efekty.

Powiekszanie i modelowanie ust

Usta to wizytówka całej twarzy, to właśnie na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy. Korekta, modelowanie i powiększanie ust polecane są osobom, które mają nieregularny kształt, usta wąskie, pozbawione jędrności, suche, pękające i okalane zmarszczkami. Zabieg nie jest zarezerwowany wyłącznie dla pań. Powiększanie ust i ich modelowanie możemy wykonywać u osób młodych (kobiet i mężczyzn) w celu korekty zbyt wąskiej, słabo wykształconej wargi górnej lub dolnej, czy słabo zarysowanego konturu ust. W późniejszym wieku powiększanie ust dotyczy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia ust, czyli utraty objętości, jędrności i koloru.

Pojęcie powiększania ust jest dosyć szerokie, konkretnie może dotyczyć: poprawiania kształtu zbyt wąskich lub asymetrycznych ust, ujędrnienia ust, eliminacji problemu zwisającej lub asymetrycznej górnej wargi, usuwania oznak starzenia ust (opadanie kącików, zmarszczki wokół ust) lub też poprawy kolorytu ust.

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi polegające na powiększaniu ust, ponieważ są one bardzo ważnym elementem twarzy. Kształt, objętość i nawilżenie ust są niezwykle istotne dla korzystnego wyglądu całej twarzy. Sam zabieg powiększania ust jest mało inwazyjny i za razem bardzo skuteczny.

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę