PROPONOWANE ZABIEGI

Zamykanie naczynek. Laser QUADRO STAR PRO umożliwia bezoperacyjne zamykanie naczynek. Zamknięte naczynko ulega resorpcji, czyli wchłonięciu i po pewnym czasie znika. Ta bezinwazyjna metoda daje bardzo dobre efekty kosmetyczne i lecznicze. Wiązka lasera o określonej długości fali przechodzi przez skórę, nie uszkadzając jej.

Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu przy pomocy urządzenia, które w bezbolesny, bezpieczny i niezwykle spektakularny sposób dostarcza skórze cennych substancji aktywnych zawartych w koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen.

 Peeling medyczny. Opracowany dermatologiczny resurfacing skóry PH Formuła z powodzeniem leczy defekty skóry, takie jak wrażliwość skóry, rumień, cera naczyniowa. Produkty do resurfacingu PH Formuła opierają się na specjalnie dobranej do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Zabieg przeznaczony dla cery wybitnie odwodnionej, bardzo suchej, dojrzałej, wrażliwej. Najwyższy wymiar aktywnego nawilżenia, które doskonale chroni skórę przed odwodnieniem. Kwas hialuronowy o trzech ciężarach molekularnych zawarty w kosmetykach tej linii umożliwia nawilżenie skóry na najwyższym poziomie. Zabieg może być wykonywany u kobiet w ciąży.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy Derma Roller System. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z wykorzystaniem urządzenia nakłuwającego skórę, wywołujący efekt jej regeneracji. Jest to kompleksowa terapia, na którą składa się peeling kawitacyjny, DRS oraz pielęgnacja pozabiegowa MESO VIT (Ericson Laboratoire).

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla, tzw. cudownym gazem. Skuteczność karboksyterapii w poprawie owalu twarzy jest znacząca. Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla w sposób śródskórny lub podskórny. Gaz wstrzykiwany jest w ściśle żądanych parametrach na określoną głębokość. Nakłuwanie skóry jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne.

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

Jeżeli jesteś posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej, skóry z początkowym stadium trądziku różowatego ten zabieg jest dla Ciebie! Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych. Zabieg oparty na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Skóra odzyskuje blask, a zaczerwienienia naskórka znikają.

Wyjątkowy luksusowy program zabiegowy anti-aging, na który składa się 8 etapów. Swoje działanie zawdzięcza innowacyjnym składnikom czynnym biologicznie: między innymi stabilnej, lipofilowej formie witaminy C (BV-OSC), kwasowi alfaliponowemu, komórkom macierzystym i niskocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu. Efekty zabiegu osiągamy natychmiast: następuje błyskawiczna poprawa stanu skóry, a efekty starzenia się są zniwelowane. 

Doskonały zabieg złuszczający i pojędrniający dedykowany zwłaszcza skórom z problemami naczyniowymi oraz skórom wrażliwym. Innowacyjny skład pozwala osiągnąć efekt przeciwstarzeniowy i rozjaśniający koloryt skóry, przy zachowaniu łagodnego dla skóry działania składników aktywnych.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Zarezerwuj termin