SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg przeznaczony dla cery wybitnie odwodnionej, bardzo suchej, dojrzałej, wrażliwej. Najwyższy wymiar aktywnego nawilżenia, które doskonale chroni skórę przed odwodnieniem. W błękitnej krystalicznej masce ukryto kwas hialuronowy o trzech ciężarach molekularnych, co umożliwia nawilżenie skóry na najwyższym poziomie. Dodatkowo w składzie znajduje się wulkaniczna woda termalna ze źródła Izumo Yumura w Japonii, mikrogąbki z kwasem mlekowym i ceramidami oraz emolienty. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, gdy skóra odzyskuje własną zdolność do zatrzymywania wody, nabiera świeżego wyglądu, odzyskuje komfort i delikatność.

Zabieg Hydracure to kompleksowa pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu z peelingiem kawitacyjnym z serum wprowadzanym przez sonoforezę i relaksacyjnym masażem oraz maską.

W celu zmniejszenia zaczerwienia skóry, zmniejszenia jej reaktywności, poprawy nawilżenia i ogólnej kondycji skóry zaleca się wykonać serię zabiegów w równych odstępach czasu, zgodnie z zaleceniami kosmetologa, prowadzącego pielęgnację.

  • stany nowotworowe i guzy niewiadomego pochodzenia
  • osłabienie organizmu, choroby wirusowe i bakteryjne
  • obniżenie odporności (immunosupresja na skutek przeszczepów, chemioterapii)
  • zakażenie krwi wirusem HIV, WZW
Zabieg nie wymaga przygotowań.
Zakazuje się ekspozycji na słońce 3 dni po zabiegu.