PROPONOWANE ZABIEGI

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę określonych substancji przy pomocy pistoletu do mezoterapii lub manualnie za pomocą klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Odpowiednio dobrany do potrzeb skóry koktajl pozwoli uporać się z uciążliwymi przebarwieniami.

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge odmładza, redukuje zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, spłyca rozszerzone pory i usuwa przebarwienia. Skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

Jeżeli chcesz się pozbyć raz na zawsze przebarwień z twarzy to zabieg Retexture Brite Peel jest dla Ciebie. Ta nowoczesna terapia rozjaśniania przebarwień. W zabiegu zostały zastosowane substancje o działaniu rozjaśniającym oraz hamującym aktywność tyrozynazy odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień. 

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę