PROPONOWANE ZABIEGI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dbających o swoją skórę i starając się rozwiązać problemy związane z pielęgnacją skóry męskiej Germaine de Capuccini proponuje zabieg odżywczy z witaminą C. Przywraca zmęczonej skórze energię i witalność, eliminuje toksyny, wzmacnia obronę przed zanieczyszczeniami, stresem i działaniem wolnych rodników.

Toksyna ta w medycynie jest znana i stosowana od ponad 30 lat. Skutecznie redukuje zmarszczki, podnosi powieki, napina skórę. Jest to zabieg, który daje bardzo szybki efekt utrzymujący się do kilku miesięcy.

Wypełniacz zmarszczek to zabieg wykonywany w celu likwidacji głębszych i utrwalonych już zmarszczek, naturalnych fałdów skóry, ubytków i wszelkich miejsc zapadniętych na skórze, z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego. Wypełniacz to najbardziej zaawansowany zabieg wypełniania bruzd i likwidacji zmarszczek. Rysy twarzy łagodnieją, fałdy skóry są mniej widoczne. Skóra wygląda na wypoczętą, młodszą.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę określonych substancji przy pomocy pistoletu do mezoterapii lub manualnie za pomocą klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Rodzaj preparatu jest dobierany do potrzeb skóry.

Terapeutyczny zabieg dyniowy to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Jeżeli jesteś posiadaczem cery wrażliwej, mieszanej, skóry z początkowym stadium trądziku różowatego ten zabieg jest dla Ciebie! Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych. Zabieg oparty na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Skóra odzyskuje blask, a zaczerwienienia naskórka znikają.

Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę online!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.

Zarezerwuj termin