PROPONOWANE ZABIEGI

NATURALNY SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY OD WEWNĄTRZ!

Skuteczne, bezpieczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować młodość w sposób naturalny i przez długi czas. Jedyna technika przeciwstarzeniowa, która w sposób naturalny wywołuje syntezę substancji pozwalających utrzymać młody i zdrowy wygląd skóry:

Kwas hialuronowy dla objętości i nawilżenia skóry
Kolagen dla siły i jędrności
Elastyna dla sprężystości.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy Derma Roller System to zabieg z wykorzystaniem urządzenia nakłuwającego skórę, wywołujący efekt regeneracji skóry. Jest to kompleksowa terapia, na którą składa się peeling kawitacyjny, DRS oraz pielęgnacja pozabiegowa MESO VIT (Ericson Laboratoire).

Nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony jest do redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg laserem Emerge odmładza, redukuje zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, spłyca rozszerzone pory i usuwa przebarwienia. Skuteczność potwierdzona certyfikatem FDA. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa FILORGA to skondensowany zastrzyk, który odmłodzi, nawilży i ujędrni Twoją skórę! W skład zastrzyku wchodzi kwas hialuronowy, glicerol, a także 53 składniki aktywne, które prowadzą do rewitalizacji cery. Hydra Booster to znakomity zabieg, który przedłuży zdrowy i młody wygląd skóry.

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1–2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Zastosowane koktajle wzmacniają włókna kolagenowo-elastynowe, odbudowują tkankę łączną. Działają wybitnie pojędrniająco.

Zabieg przeznaczony do skór naczyniowych, skłonnych do powstawania przebarwień, potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Połączenie aktywnej witaminy C, kwasu L-askorbinowego oraz kwasu ferulowego, silnie napina skórę, wyrównuje jej koloryt, usuwa przebarwienia, a także silnie nawilża i wygładza.

Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu przy pomocy specjalnego urządzenia. Efektem zabiegu jest dotleniona, odżywiona i zregenerowana skóra.

Peeling medyczny to zabieg głębokiej chemabrazji. Prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej. Produkty do resurfacingu pH Formuła opierają się o specjalnie dobrane do konkretnych potrzeb mieszanki kwasów, enzymów, witamin, antyoksydantów, substancji przeciwzapalnych oraz najważniejszy ze składników – kompleks transportujący PH-DVC™.

Zabieg ten jest zwany także „Wampirzym Liftingiem”. Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi osoby poddawanej  zabiegowi. Osocze zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla, tzw. cudownym gazem. Skuteczność karboksyterapii w poprawie owalu twarzy jest znacząca. Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla w sposób śródskórny lub podskórny. Gaz wstrzykiwany jest w ściśle żądanych parametrach na określoną głębokość. Nakłuwanie skóry jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne.

Zabieg wolumetrii (nadania objętości) z kwasem hialuronowym umożliwiają modelowanie twarzy bez ingerencji skalpela. Wolumetria twarzy pozwala na podniesienie owalu, zwiększenie objętości, przywrócenie gęstości skórze, a nawet korekcję kształtu nosa, ust czy kości policzkowych. Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy.

Zaawansowana mezoterapia igłowa, rekomendowana jako SOFT FILLING (delikatne wypełnienie). Skin booster w ampułkostrzykawce CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

Retinol C Infusion Peel to zabieg łączący w sobie dwa rodzaje witamin A i C. Retinol zawładnął światem kosmetycznym, ponieważ jako jedyny działa na wiele różnych problemów skórnych! Z kolei Witamia C w kosmetyce jest bezdyskusyjnie królową – powszechnie nazywana „witaminą młodości”, pozwala na zachowanie zdrowej, lśniącej, gładkiej i jędrnej skóry. Takie połączenie witamin sprawi, że nasza skóra odzyska młodość i witalność.

Wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymuluje odnowę biologiczną skóry, odmładzając ją, wygładzając zmarszczki i czyniąc ją bardziej jędrną i elastyczną. Sunekos 200 rekomendowany jest dla skór z pierwszymi objawami starzenia się skóry, by wygładzić drobne zmarszczki i utrzymać młody wygląd, a Sunekos 1200 – dla skór dojrzałych, by wygładzić zmarszczki, zwiększyć gęstość skóry i utworzyć rusztowanie dla tkanek.

Wyjątkowy luksusowy program zabiegowy anti-aging, na który składa się 8 etapów. Swoje działanie zawdzięcza innowacyjnym składnikom czynnym biologicznie: między innymi stabilnej, lipofilowej formie witaminy C (BV-OSC), kwasowi alfaliponowemu, komórkom macierzystym i niskocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu. Efekty zabiegu osiągamy natychmiast: następuje błyskawiczna poprawa stanu skóry, a efekty starzenia się są zniwelowane. 

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę