PROPONOWANE ZABIEGI

Chcesz zachować zdrowy wygląd Twojej twarzy? Zadbać o kondycję skóry bez zmiany rysów twarzy przez długie lata? Wybierz zabieg z użyciem fali radiowej Alma Spadeep jest to najskuteczniejsza fala radiowa na rynku kosmetologicznym. Efekty jakie uzyskasz to gładka, jędrna skóra. Wyraźnie spłycone zmarszczki. Skóra po zbiegu jest napięta, wygładzona i zdrowa. Zabieg jest bezpieczny i bardzo przyjemny. Decydując się na wybór technologii z użyciem fali radiowej wybieraj tylko sprawdzone, bezpieczne i skuteczne sprzęty. Zaufaj naszemu ponad 15-letniemu doświadczeniu. Na zabieg zapraszamy do naszego Instytutu Prestiż w samym centrum Wrocławia. 

NATURALNY SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY OD WEWNĄTRZ!

Skuteczne, bezpieczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować młodość w sposób naturalny i przez długi czas. Jedyna technika przeciwstarzeniowa, która w sposób naturalny wywołuje syntezę substancji pozwalających utrzymać młody i zdrowy wygląd skóry:

Kwas hialuronowy dla objętości i nawilżenia skóry.
Kolagen dla siły i jędrności.
Elastyna dla sprężystości.

Zabieg ten jest zwany także „Wampirzym Liftingiem”. Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi osoby poddawanej  zabiegowi. Osocze zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla, tzw. cudownym gazem. Skuteczność karboksyterapii w poprawie owalu twarzy jest znacząca. Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu dwutlenku węgla w sposób śródskórny lub podskórny. Gaz wstrzykiwany jest w ściśle żądanych parametrach na określoną głębokość. Nakłuwanie skóry jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne.

Zaawansowana mezoterapia igłowa, rekomendowana jako SOFT FILLING (delikatne wypełnienie). Skin booster w ampułkostrzykawce CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

Retinol C Infusion Peel to zabieg łączący w sobie dwa rodzaje witamin A i C. Retinol zawładnął światem kosmetycznym, ponieważ jako jedyny działa na wiele różnych problemów skórnych! Z kolei Witamia C w kosmetyce jest bezdyskusyjnie królową – powszechnie nazywana „witaminą młodości”, pozwala na zachowanie zdrowej, lśniącej, gładkiej i jędrnej skóry. Takie połączenie witamin sprawi, że nasza skóra odzyska młodość i witalność.

Wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymuluje odnowę biologiczną skóry, odmładzając ją, wygładzając zmarszczki i czyniąc ją bardziej jędrną i elastyczną. Sunekos 200 rekomendowany jest dla skór z pierwszymi objawami starzenia się skóry, by wygładzić drobne zmarszczki i utrzymać młody wygląd, a Sunekos 1200 – dla skór dojrzałych, by wygładzić zmarszczki, zwiększyć gęstość skóry i utworzyć rusztowanie dla tkanek.

Kolagen Linerase to innowacyjny preparat medyczny dedykowany terapiom anti-aging, stymulujący produkcję kolagenu i fibroblastów, a tym samym odbudowujący strukturę tkanek i regenerujący skórę na poziomie komórkowym. Wygładza zmarszczki, przywraca gęstość skóry, redukuje blizny i rozstępy. Polecany tak skórom dojrzałym w celu redukcji objawów upływu czasu, jak i skórom młodym w profilaktyce starzenia.

Wyjątkowy luksusowy program zabiegowy anti-aging, na który składa się 8 etapów. Swoje działanie zawdzięcza innowacyjnym składnikom czynnym biologicznie: między innymi stabilnej, lipofilowej formie witaminy C (BV-OSC), kwasowi alfaliponowemu, komórkom macierzystym i niskocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu. Efekty zabiegu osiągamy natychmiast: następuje błyskawiczna poprawa stanu skóry, a efekty starzenia się są zniwelowane. 

Umów się na wizytę

Zarezerwuj termin wizyty online

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.
Umów się na wizytę