WORKI I CIENIE POD OCZAMI

Relaks i odprężenie!!!W pewnym momencie naszego życia większość z nas uświadamia sobie, że nasze ciało zawiera więcej tkanki tłuszczowej niż byśmy sobie tego życzyli. Spalanie tłuszczu nie odbywa się magiczną dietą, którą właśnie okryli amerykańscy naukowcy. Nie spali się całej tkanki tłuszczowej w 7 dni. Nie istnieje żaden magiczny napój, który spali za nas tkankę tłuszczową. Dzięki odrobinie wysiłku i paru pozytywnym zmianom w naszym stylu życia będziemy w stanie spalić ten tłuszczyk i trzymać go na dystans. Jeśli uważasz, że masz nadmiar tłuszczu, zacznij walkę. My Ci w tym pomożemy.

PROPONOWANE ZABIEGI

Karboksyterapia oczu

Karboksyterapia oczu wpływa na dotlenienie komórek oraz zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Skóra pod oczami staje się grubsza, mniej prześwitująca, jasna, bez sińców i worków pod oczami. Brwi unoszą się na skutek napięcia skóry a zmarszczki wypełniają się nowymi włóknami. Po zabiegach oczy wyglądają na wypoczęte, odzyskują utracony blask. Karboksyterapia wpływa także na uniesienie kącików oka i powieki górnej.

szczegóły

Mezoterapia igłowa oczu

Do mezoterapii igłowej oczu stosujemy koktajle o unikalnej formule dające szybkie rezultaty. Zabieg polega na podaniu pod skórę roztworu witamin za pomocą strzykawki i cienkiej igły. Przed zabiegiem wykonuje się miejscowe znieczulenie (maść emla).

szczegóły

S.O.F.T. resurfacing pH Formuła

S.O.F.T. resurfacing to preparat przeznaczony do łagodnego, ale efektywnego resurfacingu skóry. Zawiera delikatne połączenie kwasu salicylowego i retinolu, aby pomóc w powierzchownym łuszczeniu i odnowie komórkowej, spłycając zmarszczki i bruzdy wokół oczu. Z wiekiem skóra traci swoją elastyczność i staje się jeszcze cieńsza z powodu rozpadu kolagenu.

szczegóły